Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2évre mit adjak ajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Mariska kérdése:

2évre mit adjak ajándékba? ötletek?

Figyelt kérdés
a barátomnak szeretnék adni valamit, de semmi ötletem nincs. valami egyedi és frappáns kéne. tudtok jó ötleteket?? (ha lehet ne gyertek azzal, hogy én ismerem meg stb..) átlagban kérdezem most, hogy ti mit adnátok a helyembe :)

#ajándék #párkapcsolat #2éves évforduló
2013. máj. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ne ne ne ne


ha az én csajom lennél, megtiltanám az ajándékozást


annyira erőltetett az egész, neked is csak erőlködés


ne ne ne ne

2013. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyjátok az ajándékozást! Sőt! Szerintem tök jó dolog, amikor a saját kezeddel készített ajándékot adod oda a párodnak! :) Szeretsz rajzolni? Akkor rajzolj, fess valamit amit kirakhat a szobája falára :D ez csak egy példa volt, nekem a kreatív dolgok készítése volt a mániám anno, amikor volt barátom szóval én nem csak akkor leptem meg :) sok sikert, és gratulálok! :)

17/l

2013. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is nemsokára évfordulónk lesz. én a barátomnak csináltatok egy párnát. egy párnát, amin rajta lesz a közös képünk :) biztosra veszem, hogy nagyon fog örülni neki. szerintem a tiédnek is tetszene :)
2013. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egyszer kaptam párnát évfordulóra barátnőtől, akkorát nem sokszor csalódtam még. persze úgy csináltam mintha nagyon tetszene. szerintem is a rajz jó ötlet, vagy esetleg valami kiegészítő ami passzol a stílusához és hordhatja. jó mert mindig vele lehet és eszébe jutsz róla :) nekünk is most pénteken lesz évfordulónk, valószínűleg ilyesmivel fogom meglepni :)
2013. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!