Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Bevallottam egy lánynak,hogy bejön nekem és megkérdeztem járna-e velem és a következőt írta:

őszinte leszek,nem igazán. Ezután a válaszom után szeretnél még velem találkozni mert,én igen de megértem ha nemet mondasz.

én erre meg az írtam,a két dolog nem zárja ki egymást ettől még lehetünk jóban.



2013. máj. 26. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"a következőt írta"

Itt abba is hagytam az olvasást.

2013. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erre szokták mondani, hogy barátzóna?

vagy az nem ez?

2013. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátság.
2013. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak...Aki nem születik jóképűnek az bizony megszívja a nőkkel
2013. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát megkell hogy mondjam vAn még esélyed, de ezt mos inkább hagy mert nem fog veled járni soha, mert ha egyszer azt irja egy lány hogy: nem az azt jelenti hogy igen. szóval a továbbiakban próbálkozz még, de mégis inkább add fel, mert nincs remény!
2013. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.

köszi,ez jó volt.

2013. máj. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!