Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok? Lesz ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kb fél éve ismerjük egymást,semmi kedvem nem volt vele megismerkedni,mert eleve nem volt szimpatikus,de valahogy mégis elkezdtünk beszélgetni. Nagyon megkedveltem,élőben is egyre többet beszéltünk,mégsem volt semmi,mert tudtam róla,hogy neki csak egy lennék a sok közül. Közben tök szerelmes voltam,de neki erről fogalma sem volt. Volt,hogy hetekig nem beszéltünk,más csajokkal láttam, úgy voltam vele,hogy én nem fogok semmi érzelmet mutatni,mert csak visszaélne vele,ezért ha ő nem keres,akkor én sem. Tök idegbeteg meg lehangolt voltam,hogy nem beszélünk, aztán lenyugodtam,elengedtem,mire hetek múlva újra jelentkezett, pár napig 24ból min. 10 órát beszéltünk,aztán pár napig/hétig megint semmi. Nem tudom hányszor ment ez így,de jó-párszor már biztos. Egy három hetes kihagyás után már eljutottam arra szintre,hogy azt hittem nem érdekel,mire felhívott és bevallotta,hogy szeret. Köpni-nyelni nem tudtam,meg is mondtam,hogy sajnálom,de erre nem tudok mit mondani.( magamnak viszont már vigyorogtam) Azt mondta,hogy tényleg igaz,és csak velem szeretne lenni,már azóta szerelmes,hogy először meglátott,csak én mindig visszautasítottam. Nem mondtam neki rá semmit,tudtam,hogy nem szabad vele összejönnöm, mert ha kiderül,hogy hazudik aminek 90% esélye van akkor csak még sz*arabb lesz. Élőben kerültem vele a beszélgetést, neten is csak tereltem a témát,találkozókra mindig kitaláltam valamit,mert nem voltam benne biztos,hogy mit akarok. Ha tudtam/tudnék benne bízni nem lenne kérdés,mert legbelül nagyon szeretem őt,de mindig az eszemre hallgatok. Pár napja mégis találkoztunk,szerencsére nem jött elő ez a téma,más dolgokról beszélgettünk. Egyszer próbált megcsókolni,de elfordítottam a fejem. Megint nem beszéltünk napokig. Láttam a városban egy másik lánnyal, kézen fogva,meg szíveket irkáltak egymásnak. Akkor eljutottam arra a pontra,hogy soha a büdös életbe nem akarok tőle semmit,hülyítsen mást a hazugságaival. Ma megint elhívott találkozni,de megmondtam,hogy nem megyek,nem indokoltam semmivel,rávágtam,hogy nem,és otthagytam. Lesz ebből még valami? Vay én vagyok a szemét,hogy nem mondom el neki?
2013. máj. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értelek, pasi mint égen a csillag, vagy az a perverziód, hogy selejtek után szeretsz futni?
2013. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nem futok utána,soha nem keresem őt,nem mondok semmi olyat,amiből leszűrné a helyzetet. Pasi,mint égen a csillag-így van, de akkor sokra mész vele,ha csak egyet tudsz szeretni.
2013. máj. 3. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
De futsz utána. Ha nem futnál ma nem tudott volna utolérni téged és nem tudott volna veled kommunikálni.
2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha fogja magát iskolában, elém áll a folyosón,és megkérdezi,hogy talizunk-e suli után,akkor mért é futnék utána?
2013. máj. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!