Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy eléggé magas sarkú szandál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eléggé magas sarkú szandálhoz/cipőhöz milyen hosszúságú nadrág vagy szoknya az, ami még oké és csinos, és mi az ami már túl kihívó és rib@ncos?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinos de nem ribis lenni. Magassarkú cipőhöz és nem túl kivágott fölsőhöz milyen nadrág/szoknya az ami ízlésesen szép, nem közönséges?
2013. máj. 25. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az "eléggé magassarkúhoz" egy szűk hosszúszárú nadrág nagyon csinos tud lenni. Laza és csinos egyben. Szoknyában pedig a térd fölé érő. Nem is túl rövid, nem is túl hosszú. Ha a magassarkúd telitalpú, akkor a rövid nadrág is jól mutat hozzá. legalábbis én így szoktam őket hordani.:)
2013. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem telitalpú :)

Igen, a hosszú feszesebb farmer az jó hozzá, csak mivel szandál, nem tudom nyáron melegben mivel hordhatnám :D

2013. máj. 25. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen a női nem rejtelmei és problémái. Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de én majdnem le**arom mi van a lányon. Ha ennyire pasit akarsz fogni kezdeményezz te, nem fognak érte máglyán égetni.
2013. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok pasit, van barátom, ezért (is) nem akarom hogy túl kihívó legyen a ruhám.
2013. máj. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!