Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy lány szexet akar akkor akár 5perc alatt kap még egy pasi hónapokig is szenved? L

Figyelt kérdés
szóval én most is ráirhatnék vagy 5pasira Fb.n vagy többre akik 1perc alatt benne lennének egy menetbe.. de van egy pasi akivel kavarok és lehet ha nem kavarnánk már vagy 1honapja nem d.gott volna meg senkit..de főleg sok olyan 20feletti v akár 30 éves pasi van aki már nemtom mióta nem szexelt de persze tini pasi is(nemtom nekem emondják vhogy mindenki beszél vlm a szexről:D) ezt azért nem értem mert tulajdonképpen sok r.ibi van:)17L
2013. máj. 5. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy Flóra messze lakik tőlem? :SS
2013. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a suna nagy úr :)
2013. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mert a mai ribik a pénzre mennek? :D meg a meleg metro kinézetre..
2013. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az élet, ez olyasmi megmagyarázhatatlan kettősség, min t pl. mikor egy férfi megd#g két nőt, akkor vállon veregetik, ha egy nő csinálni két férfival egyszerre, akkor minden k#rvának elhordják
2013. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem mind a pénzre? ismerek párat akinek a fő célja h minél többel:)
2013. máj. 5. 01:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert a nők nagyon válogatósak.Olyan mintha nem is az emberekhez tartoznának hanem valami földönkívüli civilizásióhoz
2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert náluk van az összes pina


"Igaz történet"

2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Embere válogatja. Rendben, hogy sokan már egy 17L-re ráugranak itt gyakorin és beindul a fantáziájuk, de ki tudja ki van a gép másik oldalán, bár tudom, hogy most nem ez a kérdés.

Pasiként nekem se tellene 5percnél tovább, hogy alkalmi partnert keressek, szóval nem kell általánosítani =)

2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen sokkal nagyobb k*rvának tartom azokat akik megjátsszak az agyukat, h huh jujj csak sexet akar mintha ők nem arra várnának h végre beakassza nekik valaki, mint az általad "ribanc"-nak titulált nőket. Azok a "ribancok" is nők, ha ismeri az ember a nyelvüket, nagyon finom dorombolós cicussá válnak :) Igen, személyes tapasztalat :)
2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1 hónapja szenved? óh, szegény! :D 1 hónap az nudli! vannak,akik évekig nem szexelnek. ez az 1 hónap azért nagyon nevetséges!
2013. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!