Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek neki, ha irnának nektek egy dalt?

Figyelt kérdés

Mert én próbálkoztam ilyennel még 14 évesen, de sajnos elutasitottak.


Azóta eltelt sok év, tovább zenélgettem, de nem nagyon keltette fel egy lány figyelmét se ez a hobbim.


Érdemes-e egyáltalán nekem ezt a tevékenységet tovább folytatni?


Fél éve ujrakezdtem két év szünet után, de nem megy az alkotás :(


2013. máj. 27. 14:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ha esetleg fel tudsz mutatni valami hasonló szinvonalu müvészeti alkotást, akkor ugathatsz, de addig talán mégsem kéne, elvégre én csinálom ezt már évek óta és nem te.
2013. máj. 27. 15:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint gitáron játszom és nem gombokat nyomogatok. Szerintem nem kéne erőlködnöd :D
2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nekem épp van zongorabillentyüzetem, azokra a gombokra gondoltál? Akkor miért nem inkább azt mondtad, hogy én csak potmétereket tekergetek? Mert az helytállóbb lenne. Csak épp lehetsz te akármilyen jó gitáros, ha kis lapos halk felvételeket adsz ki, akkor nem leszel valami népszerü előadó...ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet te megtanultál gitározni, de én meg ki tudok keverni egy dalt, mert ezzel szopakodtam évekig. Te lehet csak azt hiszed, hogy egymás mellé kell játszani a sávokat és kész, de hát ez nem igy megy, mert nagyon sok munka van benne, hogy egy felvétel jól szóljon.


amugy meg küldtem neked egy dalt, amire örülnék ha beszólnál

2013. máj. 27. 15:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nagy arcod miatt nem csípnek a lányok? Egy csöppet visszataszító a stílusod... Én is a tűz mellett gitározásra szavazok.
2013. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez a szám mondjuk nem rossz, valami tetszik benne, de ahogyan nem a kocsiját, diplomáját, örökségét nézzük az ember fiának úgy a zenei tehetség is csak egy plusz, ami rögtön semmit nem ér, ha valaki hisztis és sértődékeny, mint te. Olyan cicafiúsan viselkedsz, oké, hogy "művész" vagy, de ezeket a kirohanásokat egy kicsit féken tarthatnád.
2013. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
te sem lennél másmilyen, ha EGÉSZ életedben mindenkitöl csak azt kaptad volna, hogy sose fogsz elérni semmit, csajod se lesz sose, se munkád, és hülye vagy és miért is élsz, stb.
2013. máj. 29. 18:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon feminin vagy, tudsz róla?
2013. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!