Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi történik velem!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi történik velem!? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy lassan 5 éve leszek együtt a szerelmemmel. Nagyon szeretem, tényleg jobbat sem kívánhatnék Tőle. De a múlt hétvégén tartottunk egy kerti partyt, ahová a tesóm haverjai jöttek el. A buli egy kicsit nehezen indult be, de hogy egyre többet ittunk, jobb lett a hangulat. Kb 12-en voltunk, és volt egy srác (akivel már néhányszor találkoztam), akinek a barátnője nem jött el (Ők lassan 6 éve vannak együtt). És közben hajnal 1-2 körül barátom és még néhányan elmentek aludni, és maradtunk vagy 4-en. És akkor az a srác és én elkezdtünk táncolni. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, táncoltunk és táncoltunk. Aztán kicsit elvonultunk de még mindig táncoltunk. És akkor történt meg, hogy megcsókolt. Nem tartott sokáig. Aztán folytattuk a bulizást és megint csókolóztunk. Már már vége volt a bulinak, leültünk 4en beszélgetni és a srác mellém ült és elkezdte simogatni a lábam a derekam. Végül mindenki kiment az udvarra és én maradtam bent egyszer jött vissza a srác és nekem esett, és hirtelen bejött tesóm és ekkor én meg kirohantam jóéjt kívánva. Másnap reggel 1-2 szót beszéltem a sráccal, és szóba került a tegnap éjjel, és kérdeztem, hogy emlékszik valamire, és ő mondta, h igen mindenre emlékszik. A baj az, hogy annyira jól csókolt. Nem tudom, hogy mit akarok, és hogy Ő mit akar. De lehet, hogy mindkettőnkből csak a pia szólt. Segítsetek, mi lenne megoldás?

2013. máj. 27. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogd rövidebbre a kérdésedet, akkor talán el is olvasnám.
2013. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezt neked kell tudnod. Gondold át a kapcsolatod a barátoddal, mérlegelj. Nem egyedi eset a tiéd, de a barátoddal legyél korrekt, bármit is döntesz. Ne az legyen, hogy a háta mögött kipróbálod a másik srácot, hogy vele milyen lenne egy kapcsolat, hanem ha mellette döntesz, akkor szakíts egyértelműen.
2013. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

helyetted döntsem el hogy fassz kell neked?

te mocskos kurrva!

Ez ronda dolog, ha nem kamu!

2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Csak sajnos nem tudtam felvenni a kapcsolatot azzal a másik sráccal. Így még azt sem tudom, hogy Ő mit gondol, egyáltalán feladná e a kapcsolatát!

2013. máj. 27. 17:01
 5/8 anonim válasza:
81%
Miért te feladnád a kapcsolatodat??? Ha ő igen? Mert ha igen akkor nem is vagy annyira szerelmes a mostani pasidba ahogyan le irtad...
2013. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
esküszöm, nekem a gyomrom kavarog az ilyenektöl. nagyon gerinctelen.
2013. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Na igen, ha csak ezen múlik, hogy tőle mit várhatsz, akkor szerintem te már nem is akarsz annyira a barátoddal lenni.
2013. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne akarj semmit. Volt egy jó éjszaka, egy kaland és kész. Másnap azt érezted, hogy ez mennyire feltöltött, energizált Téged. De csak ennyi. Itt Bp-n egy átlagos buli ilyen szokott lenni:) Nem is baj, hogy nem tudod elérni a tagot, hidd el. Nem kell túlbonyolítani a dolgot, néha az egyszerűbb szebb, elégedj meg ezzel az élménnyel! A pasidnak azért mondd el a dolgot, h jól éreztétek magatokat, tánc egy kis csók, ennyi. Ha valamennyire értelmes, akkor meg fogja érteni, még ha eleinte haragos is lesz. Good Luck & Have Fun!


Üdv,

SevN

2013. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!