Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel szinte mindent meg tudok beszélni, mindig egymás mellett állunk, bármi történjék. Egy héttel ezelőtt azonban furcsán kezdett viselkedni. Bevallotta, hogy szerelmes lett belém. Egyszerűen képtelen elviselni, ha más fiú van a közelemben, vagy csak rám köszönnek az utcán. Nekem viszont pár hete lett egy barátom, akit nagyon szeretek.Ezt ez a bizonyos barátom is nagyon jól tudja. Azóta teljesen magába van fordulva, próbálom felvidítani, de semmi, mintha nem is neki beszélnék. Arra gondoltam, hogy 1-2 hónapra kilépek az életéből,amíg rendbe szedi az érzelmeit. Vagy mégis mit csináljak? Nem szeretem így látni, hogy ennyire kedvtelen és szomorú.


20/L


2013. máj. 27. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lépj ki az életéből. Nem a te dolgod már, és jobb nem legyeskedni körülötte hogy "itt vagyok, úgysem kapsz meg"...
2013. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!