Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribi leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha lehetséges,normális válaszokat várnék.


Szóval igyekszem pénzesebb férfiakkal ismerkedni,komoly kapcsolatot keresek.

10 éves korom óta folyamatosan edzek,hobbi szinten úszok,futok,egyénileg tornázok,igyekszem magam formában tartani.Kiskorom óta nélkülözöm,mert elég szegény családban nőttem fel,érettségi után abba kellett hagynom a tanulást,azóta dolgozom.

Rengetek férfi hódolóm van,vonzó,csinos nőnem tartom magam,és mások is engem.

Észrevettem egy ideje,hogy a férfiak fejét elég könnyedén el tudom csavarni,ezt természetesen igyekszem a hasznomra fordítani.Nem pénzért szexelek,de a legutóbbi párom,akivel 6 hónapot voltam együtt,elég nagy összegeket rám költött,gondolok a 150 ezres telefonra,laptopra,vacsorákra jobbnál jobb éttermekben.


2013. máj. 28. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
91%
Számító vagy,és pénzéhes.
2013. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
92%
méghozzá nem is akármilyen
2013. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
85%
Már ribi vagy. Nem sok boldogságban lesz részed, ha csak a pénzéért vagy együtt valakivel. Az élet pedig rövid. Elb@szni a pénz hajkurászásával hatalmas ostobaság.
2013. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
98%
Csak egy kicsit. Ez csúnya lesz, de ha csóró vagy és véletlenül összefutsz egy lóvés csávóval és öröm bódottá va, azt nem ítéli el senki. De amikor azt írod: "ezt természetesen igyekszem a hasznomra fordítani" , khm erre ne várd hogy mások azt mondják ( főleg itt ) hogy ügyes vagy, csak így tovább...
2013. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
82%
Már az vagy.
2013. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen csak kihasználod a férfiakat, hogy anyagi javakhoz juss. Sajnos sok férfi van, aki ezt elnézi, mert örülnek, hogy egy csinos nővel mutatkozhatnak. Az ilyen nők 30-35 éves korukra teljesen egyedül maradnak, mert a szépségük többnyire nem tart örökké.
2013. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
77%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerintem spanolj össze ezzel a csajjal, sokat tanulhattok egymástól :D

2013. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy jönnek majd ilyen unintelligens válaszok is.....


6 hónapot voltam együtt a legutóbbi férfival,miért lennék k.rva?

k.rva szerintem az,akit naponta 10-en 20-an megdugnak pénzért......nem vagyunk tisztában a szavak jelentésével,úgy látom :)

2013. máj. 28. 11:57
 9/95 anonim ***** válasza:
48%
És hogy válaszoljak is: nem, már rib@nc vagy.
2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
48%
én utálom az ilyen nőket,ha annak lehet nevezni az ilyet
2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!