Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány % az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % az esélye annak hogy ettől terhes leszek?

Figyelt kérdés
Szoval a barátom megprobálta elvenni a szüzességem, de a gumi kicsi volt ezért nem használtunk. Nem vette el a szüzességem mert nagyon fájt, nemis ment el bennem, de van az az előváladékos dolog, és ettől parázok. Meg ebbe a hónapba nemjött meg, de nekem még nem állt be a menszeszem, szoval nem mindig jön meg. Nemtudom h terhes lehetek-e ettől?:|
2013. márc. 2. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3,7856%, megközelítőleg.

Szóval kcisit nagyobb rá az esély, mint amennyi a kettőtök intelligenciahányadosának összege.

2013. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk hm??? Mintha nekünk lenne egy százalékos táblázatunk és abban kikeresnénk a százalékértéket..... És mi az h kicsi volt a gumi? Akkor inkább ne csináltátok volna
2013. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, ha nem ment el benned. Az előváladék miatt én is paráztam egy időben, de aztán szerencsére sosem lett baj belőle, ha már csak akkorra húzta fel a gumit a srác, mire "célközelbe" ért. Ne csináljátok többet így, nem azt mondom. De szerintem nyugodj meg, nem leszel terhes :)

18/L

2013. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


ebből a képletből tokéletesen le lehet vezetni.

2013. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem terhes vagy, hanem hülye:D

a gumit akár a fejedre is húzhatod... a barátod esetleg kentaur, vagy mi? kicsi volt...

Te meg hagytad, hogy beléddugja


de örüljé', kevés az esélye

de van...

2013. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
végy tesztet lányom mondá az Úr!!
2013. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

50%


Vagy igen, vagy nem ;)

2013. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nagyon kicsi az esélye. Addig viszont ugy sem fog kiderülni, es te sem fogsz megnyugodni, amig nem jon meg vagy csinalsz egy tesztet. Igy vegyel egyet akar az auchanban, par szaz ft.
2013. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem a barátod! Csak egy fickó aki meg akart b.szni! Ha a szerelmed lenne, akkor vigyázna rád és húzna gumit!

Olyan meg nincs hogy kicsi a gumi. Fújjál fel egyet, és meglátod hogy mennyire képes kitágulni!

Te csak rá lettél szedve a dugásra, ennyi! Naivkám!

2013. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 problem3girl válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!