Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj ha a férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha a férfias külsejű pasik jönnek be? Ettől felszínes leszek?

Figyelt kérdés

(Férfias külső mint borosta,szakáll, egy kis izom)

A felszínest azt úgy értem, hogy sokan itt ezzel kezdenek el lehordani(hogy felszínes vagyok). Ha nekem a férfias külső tetszik. Kicsit bűntudatom is van. Már rájöttem, hogy én nem tudok egy olyannal összejönni akiben semmi vonzót nem találok.

És persze az sem kizárt ha hozzá valóban egy igazi férfi.(határozott,tisztel,lehet vele beszélgetni mindenről)

Az én korosztályomban(20-as) alig van ilyen pasi.



2013. ápr. 23. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj idősebbekkel.
2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem is célszerű olyannal összejönni, akiben semmi vonzót nem találunk..
2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azzal legyél akihez vonzódsz.

Hülyeség,hogy emiatt felszínes lennél,mert mindenkinek meg van az a típusú férfi/nő aki bejön neki.

2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már mért lenne baj? Nekem is tetszenek az ilyen pasik,és tényleg kevés van belőlük. :/ Szerintem ez nem felszínesség,mindenkinek vannak úgymond ideáljai,nem? 20L
2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

És 20-on felül nem találsz ilyet? Az érdekes, pedig elég sokat látni.

Tény hogy van elég sok Bambi is dehát.

2013. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aki lett volna az számomra túl idős volt.

De a legtöbb foglalt.

2013. ápr. 23. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan kevés az ilyen pasi, de küldhetnél képet egy ilyen férfiról, kíváncsi vagyok, mit jelent neked a férfias férfi.
2013. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az ilyen külsejű férfiak jönnek be, ezért mindig az idősebbek között kerestem (19 vagyok). Nálam külsőre az ideál a sötétbarna tüsi haj + borosta + egy kis izom (nem kigyúrt!). Ahhoz képest egyetlen ilyen személlyel randiztam csak, a 2 ex párom közül az egyik szőke volt, a másik meg baba arcú borosta meg minden nélkül..:) attól hogy ez az ideálod, lehet, hogy pont az ellentétét fogod megtalálni. de ettől egyáltalán nem vagy felszínes, azzal jársz, aki neked tetszik és együtt tudsz vele lenni.
2013. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

őt keresd meg :D

[link]

2013. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!