Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók velem a lányok?

Figyelt kérdés
Tény, hogy olyan külsőm van, hogy még én magam is gyűlölöm, de erről senki nem tud és attól még nem vagyok egy rosszakaró. De ilyenkor már kedvem sincs kedvesnek lenni...

2013. máj. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mert ilyennek születtek
2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy érted, hogy "erről senki nem tud"? Arról, hogy nem vagy szép vagy arról, hogy magadnak nem tetszel? Mert ha netes ismerkedésre gondolsz, ahol nem látnak és úgy bunkók veled, akkor a belsőddel van a probléma... Meg amúgy is, csak azért mert nem vagy szép, nem szoktak a lányok bunkók lenni. Akkor már sokkal többről lehet szó. Pl, az sem szimpatikus, hogy itt nyavalyogsz és az sem, ha már kapásból úgy kezeled a lányokat, hogy úgy is bunkók lesznek veled és emiatt már te sem vagy kedves, ahogy írtad is...
2013. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden lány bunkó veled. ne általánosíts.
2013. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy várod el,hogy szeressenek,ha gyűlölöd magad? Ezen gondolkozz el először
2013. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egy koveret lekoverezel az bunkosag vagy oszinteseg?nezopont kerdese a "bunkosag".
2013. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!