Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nagyon gáz fiúknál/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagyon gáz fiúknál/férfiaknál, ha viccesek, s mellé igen sokat nevetnek is?

Figyelt kérdés

Ha jó vicceket sütöget el az a rész gondolom nem, utóbbi a lényegesebb. Persze tudok komoly is lenni, ha kell, de úgy túl unalmasnak találom az életet, így ha nem fontos,

akkor maradok ilyen. Nem orvos vagyok, aki halálhíreket közöl, szóval ez legalább nem probléma, csak mostanában kapom (persze csak komoly családtagoktól), hogy komolyodnom kellene, de nem igazán akarok/tudok.

Vélemény?


2013. máj. 28. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pont a gyakorikérdéses csajoktól kérdezel ilyet?:DDDDDDDDDD


A legtöbb begyepesedett.Utálni fognak ezért:D

2013. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a barátommal mi is mindig röhögünk és tiszta "hülyék" vagyunk persze mi is tudunk komolyak lenni :) szal nálam ez jó pont :D
2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem a humoros,jókedvű srácokat akik meg tudnak nevettetni.
2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kovacsdorka. ***** válasza:
Jé, nem egy depressziós, ronda vagyok, alacsony vagyok, dagadt vagyok, senkinek sem kellek, szüzen fogok meghalni srác gyakorin :D
2013. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát csájjék nekem van egy ilyen háverom aztán mégis lazán keresztülnéznek rajta. Pedig nem ordenáré a humora. Vagyis nem néznek rajta keresztül vannak csajbarátai de több sosem lesz ebből. Mert ronda, alacsony és "fodros" a haja.
2013. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2. kivételével, mert őnála látom ez bejött:

Ti az ilyen embert barátnak is választanátok, vagy csak jót elröhögünk a hülye gyereken, de barátnak biztos nem kellene ilyen kisgyerek? Mert persze, ha szórakozok, akkor már kisgyerek is vagyok, nőjek már fel... szövegek jönnek, de szerencsére csak otthon, idióta, komoly öcsémtől + anyámtól, akik sztem az esetek többségében meg se értik a poént. Még szerencse, h apámnak vág az esze.

2013. máj. 28. 23:04
 7/19 A kérdező kommentje:
Otthon pl. jobban örülnének, ha depis lennék, irigylem is azokat az otthoni közegben.
2013. máj. 28. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is állandóan csak röhögök, minden apróságon. Néha már a barátnőim azon röhögnek, ahogyan én röhögök a semmin. :D 16/l
2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es: nem érzem magam rondának, magas vagyok 180 fölött, nem vagyok dagadt se (találtam egy olyan testtömegindexet, ahol átlagosnak ír, s hiszek neki,), kellettem volna pár embernek, s hülye balf*sz voltam (pedig jó csajok voltak), a szüzesség dolgot pedig egyszerűen meg lehet oldani a mai világban, nem is értem, h nem tud összegyűjteni egy 10-est az ember, vagy h nincs ennyi esze.

De örülök, h örülsz, h nem egy depis... ember ír megint, tényleg egyre több van.

A csajok is hibásak, miért nem adnak nekik (nekem se) egy kis szánalom szexet, hogy lehetnek ilyen szemetek.

2013. máj. 28. 23:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Barátnak akkor választanám,hogy ha lehet vele normálisan is beszélgetni,tud néha komoly lenni és nem csak állandóan nevet és viccel.
2013. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!