Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nagyon gáz fiúknál/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagyon gáz fiúknál/férfiaknál, ha viccesek, s mellé igen sokat nevetnek is?

Figyelt kérdés

Ha jó vicceket sütöget el az a rész gondolom nem, utóbbi a lényegesebb. Persze tudok komoly is lenni, ha kell, de úgy túl unalmasnak találom az életet, így ha nem fontos,

akkor maradok ilyen. Nem orvos vagyok, aki halálhíreket közöl, szóval ez legalább nem probléma, csak mostanában kapom (persze csak komoly családtagoktól), hogy komolyodnom kellene, de nem igazán akarok/tudok.

Vélemény?


2013. máj. 28. 22:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én is találkoztam egyszer egy Csepeli emberrel (benzint, gázolajat szállít sztem az egész országban). Apám munkahelyére elvitt, találkoztam ezzel az emberrel, de olyan volt a röhögése, h majd besz*rtam rajta. Akkor nem bántam meg, h találkoztam azzal az emberrel. Aki ismeri véletlenül ezt az embert, az vegye fel a röhögését, mert azóta bánom, h ezt nem tettem meg.
2013. máj. 28. 23:23
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz, sőt.:) Sokkal jobb egy olyan sráccal lenni, aki folyamat nevetgél és fenntartja a beszélgetést, mint aki tök komoly és nem tud humorizálni. Persze lehessen vele komolyan is beszélgetni, amikor kell.
2013. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem kínos - bár ez csak egyedi vélemény, mert én imádom, ha valaki vicces és meg tud nevettetni. :) Meg ha sokat nevet, az sem hátrány, volt már olyan srác, akinek a mosolya fogott meg. :)

Szóval szerintem ezen kár aggódnod. :)

2013. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem aggódtam ez miatt, csak kíváncsi voltam, h mindenki osztja-e a véleményét ezeknek a családtagoknak. Igazából hátrányom nem származott belőle, velem szoktak nevetni az emberek (legalábbis remélem, h nem rajtam).
2013. jún. 1. 00:57
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi, s ez utáni hozzászólásokat is.
2013. jún. 1. 00:58
 16/19 anonim ***** válasza:

Én ellennék veled, ha tetszel külsőre meg belsőre is :P

Már csak azért is, mert legtöbbször elég komor, savanyú vagyok és jó lenne, ha valaki felvidítana :/

15l

2013. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha asszimetriikus a fogsorod akkor a nevetést hanyagold, mert manapság azért sortűz általi halál jár.
2013. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16: Tesóm is olyan, s néha őt is sikerül megnevettetni, sztem te is mennél.

17: A fogsorom tökéletes, legalábbis ezt szűrtem a fogorvosok kérdéséből:

- fogszabályozása volt?

- nem.

s itt abbamaradt a téma

Ez arra utal, h vagy tökéletes, vagy olyan rossz, h azon már a fogszabályozás se segítene.

2013. jún. 1. 19:31
 19/19 anonim ***** válasza:
:D
2013. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!