Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsimogatta a vállamat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsimogatta a vállamat és megdicsért az a pasi, aki tetszik. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tanfolyamon volt a tanárom. Fiatal, 35 éves, és egyedülálló. Én 24 éves vagyok. Nekem az első órától tetszik. Tanfolyam alatt egyszer szemeztünk, valamit néha felém nézett. Van egy érzésem, hogy engem nézett ezen alkalmakkor, de nem inkább úgy veszem, hogy csak elbambult. Záróvizsga után a másik tanárunk megdicsért, a jó teljesítményem miatt,és megtapsolt az egész csoport. A fiatal tanárom egy szót sem szólt. Vizsga utáni bulin beszélgettünk a csoporttársakkal és vele. Amikor nem volt más téma, pár másodperces csend, és megdicsért, hogy ügyes voltam a vizsgán. Közben a vállamat megsimította. Ezt nem tudom hova rakni. Megtehette volna, amikor a másik tanár a vizsga után.
2013. máj. 28. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Na most te vagy nagyon naiv vagy, vagy egy agyatlan szakbarbár :D

Ezen beszarok. Mi a kérdés? :D

2013. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy megsimogatta a vállam dicsérés közben? Szerintem egyértelmű volt a kérdés. Tetszik nekem a pasi, aki a tanárom volt a tanfolyamon. És a vizsga utáni bulin, megdicsért és közben a vállamat is megsimogatta. Ami fura, mert szemezésen, és azon kívül, hogy néha nézett, semmi sem volt köztünk. Még beszélni sem beszélgettünk sohasem.Ezért furcsálom főként azt, hogy egy dicsérethez miért kell a vállamat is megsimogatni.
2013. máj. 29. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Naiv vagy. Nem tanultad az összekötés, vonzalomkeltés művészetét?

Azért érinti meg, mert ezzel rögzíti benned azt a kellemes élményt, amikor egyben meg is dicsért. Tudat alatt beépül és amikor eszedbe jut, hogy dicsért, rögtön az érintésére asszociálsz. Neuroasszociációs kondícionálás során teszik ezt.

2013. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha jól olvasom akkor nyomott egy bókot.

látta rajtad,hogy tetszik neked,ezért következő fokozat a kino-zás.

kino=fizikai érintkezés

2013. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszadót nem értem. Mi a neuroasszociációs kondícionálás? XD
2013. jún. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!