Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha azt mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha azt mondjátok, hogy a kedves, érzékeny, aranyos lányokat szeretitek akkor miért b*nkó, ri*ancokat keresitek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 12:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, neked mint a nők 99%-nak nyílván a bunkó kihaénnem srácok kellenek, egy magamfajta kedves, intelligens, visszafogottabb srácot észre sem vesztek. A zsák viszont a foltját keresi. Egy bunkó sráchoz, egy plázacica illik, mert egyforma színvonalon vannak, és jól kijönnek.

Szóval mi a kedves, érzékeny lányokat keressük. Te keresed a bunkókat, akiknek nyílván nem fogsz kelleni.

2013. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, hogy úgy írsz rollam mintha már évek óta ismernél. NEM! Nem a bunkó pasikra bukok! Nem vagyok plázacica! Sôt ezt a kérdést azért írtam ki mert úgy látom, hogy a legtöbb pasi a ribikre bukik és semmi más nem kell nekik csak egy juk amibe belenyomhatják a farkukat!

Tehát ne írd le, hogy én milyen lány vagyok mert te azt baromira nem tudhatod!

2013. máj. 29. 14:04
 13/31 anonim ***** válasza:
Lényeges hogy egy kedves és érző srác nem fog úgy kinézni mind egy izomagyú bunkó pasi. S ha helyzet az hogy ti ha észrevennétek minket azokat az egyszerű fiú rétegeket akik esetleg nagyon sok mindent megadhatnak Akkor nem volna ilyen probléma. észre kellene venni az ilyeneket.
2013. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok plázacica!"


Ezt egy szóval nem mondtam. Egyébként megsúgom, csak a saját baráti körömben van 5-6 teljesen normális, kedves srác. Átlagos külsővel. Mindegyikünk társat keres. Nem kefélőpajtit, TÁRSAT! A probléma az, hogy azoknak a férfiaknak, akik képesek az érzelmekre, és nem csak lyukat látnak bennetek esélyt sem adtok. Mert nem ők a falu bikái, meg mert ne vagányok. Szóval ne sírjon a szád, mert baromira nincs igazad!

2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező! Azt már nagyon sokan észrevették, hogy bár minden nő tagadja, de a legtöbb akkor is a bunkó HMCS-ket tekinti csak férfinak. A többiek nem férfiak a szemükben. De az ilyen fickóktól nem szabad elvárni semmit, mert nem változnak meg a kedvedért! Ez a lényeg!
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"Lényeges hogy egy kedves és érző srác nem fog úgy kinézni mind egy izomagyú bunkó pasi."


Pacsi!

2013. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
féltékenyek vagyunk?? :)
2013. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem minden lánynak kellenek az izomagyu, "szexy" fiuk! Eddig egy fium se volt az a nagy görögisten de még azok is nagy bunkók voltak akik csak a lukra mennek. És nem én vagyok az egyetlen akit így átbasznak az úgynevezet kedves srácok.
2013. máj. 29. 14:17
 19/31 anonim ***** válasza:
én is így jártam, mint a kérdezo, ugyhogy nem kell itt nyomni ezt a kedves srác vagyok, de zt a lányok nem értékelik.rohej!
2013. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet átverni, aki hagyja magát. A szex két ember döntése.
2013. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!