Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
igazság szerint 25 vagyok és még nem voltam. Tetszenek a lányok, meg alapjáraton minden 3. lányt szépnek gondolok, és megdugnák, de a szerelem az milyen érzés?

2013. máj. 29. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel akkor rájössz.
2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

25 éves és meg nem voltál szerelmes:o

amúgy k*rvára nem vágom. lehet most is az vagyok, könnyen összekeverhető

2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha szerelmes leszel, rögtön tudni fogod. Mert nem csak a szexuális vágyat érzed ilyenkor az illető iránt, hanem minden perced vele töltenéd, mindig ő jár a fejedben, bármit csinálsz is éppen. Mindig boldognak érzed magad, mindent szépnek látsz az életben, persze ha viszonzott a dolog. Hevesen ver a szíved egyetlen pillantásától, vagy érintésétől... Egyszerűen csodálatos és önzetlen érzés, ilyenkor nem magadra gondolsz, hanem mindig rá, mindig csak adnál neki... Tudni fogod, mert összetéveszthetetlen bármi mással :) 20l
2013. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én még mindig k*rvára nem vágom
2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja és még amúgy szűz vagyok, de aki "hallja" hogy az vagyok, az nem hiszi el.

Igazából az hogy én nem vagyok szerelmes, én szerintem tudok mások fejében olvasni. :| Vagy néha amikor találkozok valakivel, mindig máshogy érzem magam. De ez abból következik szerintem hogy empatikus vagyok és érzem más érzését magamon. Csak igazából akinek erről beszélek az elmebetegnek néz. Mindenki azt mondja hogy mér nem kúrogatom ész nélkül amíg van alkalmam meg ilyenek...hát mer sose voltam olyan

2013. máj. 29. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Én most elméletileg szerelmes vagyok(legalábbis az ismerőseim ezt állítják a viselkedésem alapján) de én nem vettem észre semmit csak annyit hogy szeretek együtt lenni a lánnyal és kész semmi többet.
2013. máj. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!