Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar titeket ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar titeket ha valaki kérdésében felmerül a facebook?

Figyelt kérdés

Mindig megy a háborgás, hogy "ezek a mai fiatalok ilyen-olyan-amolyanok, ott élik az életüket, stb"... De miért, mennyivel jobb, hogy sokan itt élik az életüket Gy.K-n (és nem facebookon), naponta több órán át itt okoskodnak, vagy sírnak hogy nekik milyen rossz, esetleg beteg, perverz kérdéseket írnak ki, privát levelekkel zaklatnak 1-1 válasz miatt? Azokat miért nem szídjátok? Miért dől össze a világ ha valaki használja a facebookot, esetleg kint van, hogy a párjával együtt vannak, vagy akármi? Csak én nem értem?

Nekem is van FB-om, van kint közös kép a párommal, és akkor? Sokat vagyok fent, mert ott egyszerűbb beszélni az emberekkel, ennek ellenére mégsem ott élem az életem, nem teszek ki félmesztelen képeket, nem postolok óránként. Csak mert felhasználó vagyok egy közösségi oldalon, már is le kell hurrogni és üresfejűnek titulálni? Ti Gy.K.-sok mivel vagytok különbbek?

Szerintem semmivel, sőőőőt...


2013. máj. 29. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

mert egyszerűen divat a facebook-ot fikázni, meg álszentkedni, de az igazság hogy alig van olyan ismerősöm 40 alatt, akinek nincs (talán 1 nagyon retardált aszoc valaki).

szégyen nem szégyen, a tinik a fél életüket ott élik.

2013. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert már lassan a gumit húzni is a neten fogtok..
2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!