Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pettingelés után miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingelés után miért nem állt fel? 17/fiú

Figyelt kérdés
Először csak csókolóztunk, simogattuk egymást, majd lekerültek a ruhadarabok. És a melleit puszilgattam és közbe figyeltem az arcát,de csak mosolygott. Majd kinyaltam és megujjaztam, de nem élvezett el. Majd leszopott,de mivel tudom hogy nem szereti így mondtam is neki hogy nem muszáj csinálja. Nem is csinálta sokáig. Később(másnap) azt mondta, hogy hányingere van. Ezután megint kinyaltam és miután abbahagytam mert nem úgy láttam , hogy el fog élvezni, felhúztam az óvszert és nem volt egészen merev. Csak félmerev volt. Mitől? Talán mert túl sokáig csináltuk? Ez volt amúgy az első, hogy náluk mentem . Azelőtt is csináltuk és akkor sem állt végig rendesen. Mikor be akartam rakni neki akkor leállított. De miért nem állt fel rendesen?

2013. máj. 25. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk ha én leszoplak föláll.
2013. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert lehet nem jön be annyira a csaj, és belűl érzed, hogy nem tetszik..

meg neked lehet, hogy jó ha szopnak és akarnád is, meg ha látod az arcán, hogy nincs is kedve veled együtt lenni+ nem élvezi amit csinálsz neki.. akkor nekem sem lenne kedvem ilyennel együtt lenni, aki nem is élvezi amit csinálok neki

2013. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt és kívánom is, de lehet hogy túl sokáig csináltuk. Amúgy mindketten szüzek vagyunk és nem ez volt az első petting. De mondom,hogy még nem feküdtünk le egymással. Amúgy neki én vagyok az első komolyabb akivel ilyesmit is csinál. És ő nekem az első komolyabb szerelmem. Szóval akkor mitől lehet? Túl sokáig csináltuk?
2013. máj. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!