Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "erőlködik" egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "erőlködik" egy pasi netes társkereső oldalakon ahelyett, hogy lenne egy barátnője?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi ebben a jó. 39 éves a pasi, lehetne akár "normális" barátnője is, de mindegyik jelöltet elüldözi maga mellől... Mire jó ez???
2013. máj. 29. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Naná, hogy nem érted. Az már a kérdésedből is kiderül, hogy ostoba vagy.
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Antonius Caepio ***** válasza:
76%
Talán nem meri beismerni magának, hogy nincs szüksége barátnőre, vagy valamiért nem áll készen egy kapcsolatra. A neten meg mondjuk nem jut el addig, hogy félnie kelljen ettől. :-)
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát, én akkor is hülyeségnek tartom, hogy valaki - szó szerint - napokig a neten lóg egy kóbor numerára vadászva, miközben lennének olyan nők, akik járnának vele...
2013. máj. 29. 21:21
 4/20 anonim ***** válasza:

"miközben lennének olyan nők, akik járnának vele..."


Mégis hol találhatna ilyen nőket?Ha valaki társkeresőn keres párt annak megvannak az okai...

2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves 4.! Milyen okokra gondolsz, kifejtenéd?k

Egyébként pl. én is szívesen járnék vele, be is jövök neki... Mondjuk van egy olyan szörnyű gyanúm, hogy nem mond igazat saját magával kapcsolatban... Egy olyan kaliberű pasi, amilyennek próbálja eladni magát, nem valószínű, hogy a neten keresgélne...

2013. máj. 29. 21:37
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Tehát aki neten keres párt magának az genetikai hulladék?Véletlenül sincs szó arról hogy ott próbál magának keresni egy normális nőt?Mitől jobbak azok az emberek akik élőben ismerkednek.Köztük is vannak szemetek bőven.Nem mindenki nőcsábász és mivel a nőknek nagyon magas elvárásuk van külsőre ezért az átlagos kinézetű pasiknak esély sincsen élőben ismerkedni ezért választják a netes ismerkedést,bízván abban hogy hátha szóba áll velük egy nő
2013. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk a külseje lehet, hogy nem a legelőnyösebb - bár nekem tetszenek a kicsit karakteresebb arcú pasik... Előfordult már, hogy azt mondta saját magáról, hogy "ocsmány"- ez tiszta hülyeség szerintem.
2013. máj. 29. 22:00
 8/20 anonim ***** válasza:

Megis válaszoltad akkor a kérdésedet


Ez a férfi nincs megelégedve a külsejével,ezért úgy gondolja hogy interneten talán elfogadja valaki


Bízik abban hogy annyira megkedveli őt egy nő hogy nem fogja érdekelni a külseje.Ezt élőben nem teheti meg mert a külseje miatt esélyt se adnak neki arra hogy jobban megismerjék...legalábbis egyből beteszik a haver kategóriába amiből lehetetlen kijönni

2013. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De én beleszerettem... Miért nem fogja fel?
2013. máj. 29. 22:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Mert az önbizalma mínuszban van


Találkozzatok és csókold meg,akkor elfogja hinni

2013. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!