Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak, aki puának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak, aki puának vallja magát, van szüksége állandó kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor csak addig, amíg nem talál magának egy jobb csajt?

2012. dec. 3. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerinted? :D
2012. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ASOT ***** válasza:

vagy amíg meg nem találja azt a lányt aki mellett úgy érzi h lesátorozna.nehéz megtalálni azt a nőt aki nemcsak külsőre hanem belsőre is szép.

Mert van akit az ember megismer, elkezd vele beszélgetni és fogja a fejét h atttya úr isten...de szexre jó.

Ha meg nincs senkije akkor meg miért ne...

2012. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Mi ez a pua mánia? Ez ilyen ezotv szintnek tünik első olvasatra, aki ilyet mond magáról az kb. futóbolond kategória.

Csajozáshoz a megfelelő intelligencia szint ami elengedhetetlen, azt pedig nem fogod megszerezni egy másik férfi(?) által irott könyvböl, úgy pedig semmiképp nem müködik a dolog ha vakon követed egy másik futóbolond tanácsait.

2012. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
pá pua! :P
2012. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Én pua vagyok és most is kavarok csajokkal, van vagy 2-3, aki folyton teper értem, jó érzés élvezni az életet, minél több csaj megdugni, de csak addig, amíg meg nem találom a testi és lelki társamat egy személyben, de az még messze van szerintem. :D
2012. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

Amíg pua vagyok,addig nem hajtok állandóra. Mi a szarnak?A jövő év elejére meglesz a 70. csaj, akit megdugtam és ez már biztos. Már 5 éve csinálom és folyamatosan fejlesztem a technikámat az ismerkedésben akár net, akár utca mindegy. Most ott tartok, hogy 10 csajból 8 már aznap megvan amikor randiztunk. Nincs kegyelem. :D Mert agyuk és önbecsülésük annyi van mint egy töltött csirkének. Sokszor szar is, hogy ennyire könnyű hanyatt dönteni őket. :DDD Az meg végképp gáz már, hogy 20-szor is megdönthetem a legtöbbjüket, akkor sem jönnek rá, hogy magasról letojom őket. Van olyan is, aki azt hiszi, hogy én vagyok a párja,de azt nem veszi észre, hogy még nem voltunk együtt sehol!!!

Egy férfinak pénz kell és jó csajok.Nem egy nyafogós barátnő, aki még otthonról sem akar menni sehova. Ha egy állandó barátnőre kellene figyelnem, akkor nem tudnék a saját dolgaimra koncentrálni az már tuti. Majd úgy 30 éves koromban el kezdem nézni azokat a csajokat is akik,szóba jöhetnek párként. De addig ami csövön kifér... ;DDDD

2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Diavolino44 ***** válasza:
88%

Uristen, en ferfikent is hanyok ezektol a leirasoktol. Nem csoda hogy nem talalni normalis not, mert osszetalalkozik egy-ket ilyen sopredekkel mint ti, s egybol levonja a kovtkezteteseket h minden ferfi csak azt akarja..

10 eve folyamatosan volt/van parom, s mar rohadtul elegem van, hogy az ilyen segggarcok miatt kell bizonyitani, hogy normalis vagyok!

2012. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 ASOT ***** válasza:

ennek a rövidítésnek én is googlen kerestem rá mert gőzöm nem volt mi az.

először azt hittem h szűz justine biber méretű szerencsétlenek

2012. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5-ös!

Igen, a mondanivalód színvonalából érezhető, hogy nagyon messze, de még inkább: fényévnyi távolságban vagy attól, hogy rátalálj a lelki társadra.

6-os!

Te pedig egyenesen beteg vagy. Arra sem vagy érdemes, hogy egy töltött csirkét csinálj fel. Hogyan dőlhetett be neked majdnem 70 csaj, ha ilyen magasról nézed le őket? Szerinted milyennek kell lennie egy lánynak, hogy felnézz rá?

2012. dec. 3. 15:07
 10/20 anonim ***** válasza:

Hetes: Ha neked folyamatosan bizonyítanod kell egy nő előtt, hogy normális vagy, akkor az nem a puák miatt van, hanem saját magad miatt.


Én 3 éve vagyok pua és én itthon tanultam ezt meg. Engem sem érdekel az állandó párkapcsolat még. Nekem fontosabb, hogy sok nőt ismerjek meg. Nem csak a dugás miatt. Az csak az egyik oldala, mert persze vannak olyan csajok, akikkel csak szexelni lehet és semmi mást, de vannak olyanok is, akikkel jól el lehet beszélgetni. Van egy csaj, akinek a humora tetszik és tök jól lehet vele skypeolni. Halálra röhögjük magunkat amikor beszélgetünk. Minden nap csetelünk, de hetente csak egyszer kétszer ugrom fel hozzá egy kis nyalifalira. Ezeket az élményeket nem kapnám meg egyetlen nőtől. Ezért is mondok nemet az állandó kapcsolatra.

2012. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!