Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oktatóm akar valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oktatóm akar valamit tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Autót vezetni tanulok, van már jogsim, csak plusz órákat veszek. A világ legjobb oktatója tanít, nyugodt, rutinos, biztonságban vagyok mellette. De sajnos egyre közvetlenebb. Először csak perverz vicceket mesélt, de most legutóbb a combomat is megpaskolta, biztatásként. Még legalább 5-6 alkalommal fogok találkozni vele. Szerintetek hogy utasítsam vissza? Mert feltételezem, egyre messzebb fog merészkedni. Otthagyni nem akarom, kivételesen jó oktató.

2013. máj. 30. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát az oktatók már csak ilyenek. Anno az enyém még a másik kocsiban ülő csajra is ráhajtott ha már én fiú voltam és velem nem foglalkozott ilyen téren. Együtt stíröltük a csajokat :D
2013. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben kerek-perec megmondanám neki, hogy nem vagyok olyan lány, aki ilyenbe belemegy.

De egyébként nekem speciel nem érne meg annyit (még akkor sem ha "kivételesen jó oktató"), hogy hallgassam a hablatyát, ráadásul hagyjam, hogy a lábamat simogassa.

2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént. Azt ajánlom vagy lépj le tőle, rengeteg oktató van még, vagy állíts fel magadban egy határt és tűrjj. Ennyi
2013. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenkép finoman . ha simizn kezd ved le magadrol a kezét és mondneki mist ne. Persze ha nem vagy tul egyértelmű ki is használhatod a vonzalmát.


F/23

2013. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De ha úgy érzed, hogy azt az 5-6 alkalmat már kibírod, akkor nem olyan vészes...
2013. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lábam simogatása kevésbé zavar. Az jobban, mikor arról beszél, hogy mennyire felizgult egyszer a strandon. Ízléstelen. Pedig eddig annyira jó volt vele vezetni, felszabadult voltam. :(
2013. máj. 30. 11:24
 7/15 A kérdező kommentje:
De legközelebb tuti ott fogja pihentetni a kezét a combomon. Akkor söpörjem le a kezét? Nem lesz belőle sértődés? A feszültségre nincs szükségem, miközben a vezetésre kéne koncentrálnom. Az a durva, hogy férjnél vagyok, tud róla és mégis...
2013. máj. 30. 11:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sértődés? Azért ha tudja, hogy férjnél vagy, akkor benne is van egy kis félsz nyugi. Egy olyan: "Megkérhetném(lek), hogy ne simogasson(gass), mert nekem ez már túl személyes!" kihasználva a válaszra várás pillanatát egyből rá: "A szexuális jellegű témákat sem tartom idevalónak. Szóval kérném(lek) maradjunk az oktatásnál, mert úgy érzem nagyon jó önnél(nálad) tanulni és szeretném, ha ez a maradék pár órában így is maradna."

Nem hiszem, hogy sértődne, mert ebben a helyzetben nem neki van oka erre.

2013. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
véletlenül nem A.ZS. a monogramja? :D
2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem AZs. Idősebb pasi, 50+-os.
2013. máj. 30. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!