Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az oktatóm...

Mit csináljak? Az oktatóm egyfolytába le akar húzni pót órákkal. Nekem jól megy a városi.! és mindig csak mondja mondja hogy mikor jöjjek elegem van.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 19L
2010. szept. 15. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd neki a következő alkalommal, hogy szeretnéd megpróbálni a vizsgát, végülis a vizsgadíjat is Te fizeted, nem ő. Ha nem sikerül azzal sem vesztesz semmit, csak az újbóli vizsgadíjat.

Nekem a városi vizsga után azt mondta az oktatóm, hogy vizsga előtt nem gondolta volna, hogy sikerülni fog a vizsgám, és sikerült! :)

2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Próbálj vizsgázni, ha nem sikerül esetleg keress másik oktatót.
2010. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha megvan minden órád, akkor menj vizsgázni. Mondjuk ha tényleg lehúz, akkor a vizsgán is meg tud szívatni simán. Én elmennék egy másik suliba, és levizsgáznék ott. Ahogy tettem is anno...
2010. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha levezetted a kötelezöt jogodban áll vizsgázni
2010. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát biztos vagy abban, hogy annyira jól megy? Nem kötekedésből kérdezem, csak nekem szerintem elég jófej volt az oktatóm, ennek ellenére ő is mondta, hogy menjek még pótórára, és igaziból akkor én is marha pipa voltam rá, de így utólag ha visszagondolok pont annyit vezettem, amennyi kellett, hogy sikerüljön a vizsga. Csak ugye akkor elég feszkós voltam, mert hiszen nem kevés pénz, de amíg úgy éreztem, hogy van értelme, mert egyre kevesebbet hibázok, addig mentem. De ezt te érzed, ha úgy látod, hogy tényleg át akar verni, akkor rendben van, keress mást, vagy ahogy gondolod.
2010. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy akinek tankolni kellett városi vezetés alatt? :D
2010. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem az egyik választ, miszerint a vizsgán is meg tud szívatni az oktatód. Nem a vizsgabiztos vizsgáztat? Egyébként valamiből nekik is meg kell élni:) Nem véletlenül utaznak a plusz órákra. Az plusz pénz. Ismerősöm a fiát tanítgatta, majd tanította vezetni, jó érzéke volt a srácnak hozzá, nagyon jól ment a rutin, forgalom, minden. Na, ezután jött a tanfolyam. És plusz órákat akart a kötelezőn felül az oktató! Az apuka meg beintett, és simán levizsgázott a srác. De tényleg jó volt, 30 éve vezetek, ültem mellette én is, még a tanfolyam előtt, és nem volt elszállva magától.

Ha biztos vagy a tudásodban, ne hagyd lehúzni magad.

2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Elég buta vagy kedves utolsó.

Az oktatók elég jóba vannak a vizsgabiztosokkal, csak nem úgy néznek egymásra és már tudja a vizsgabiztos h mit kell tennie.

2010. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarja a pót órákat vegyél még vagy kettőt,jobb a békesség.Tudod,hogy szél ellen pisilni nem a leg szerencsésebb,a vizsgán sztem úgyis meghúznak
2010. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nagy burzsujok ezek, ha reklamálsz simán megbuksz. Igaz, hogy a vizsgabiztos vizsgáztat, de ezek olyan puszipajtások egymással, hogy igazából az oktatódnál is vizsgázhatnál, úgyis ő dönt. Az én egykori oktatóm egy pedofil f.sz volt, meg is jegyeztem neki. Kb. 15 plusz órát kellett vennem. :( :( De már nagyon a végénél jártam a tanfolyamnak és nem akartam 20000-et fizetni, hogy átmenjek egy másik suliba. Mondjuk, így kiszámolva, sokkal jobban jártam volna. Már bánom is.Mind1.

Off: annak viszont örülök, hogy hallottam pár éve, hogy ezt a vén kujont valaki feljelentette szexuális zaklatásért. :D :D :d

2010. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!