Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves fiu vagyok, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiu vagyok, de már régota nincs barátnőm és vágyom rá. Leginkább arra, hogy odabujhasak valakihez szeretgetni. Hol keressem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az igazit nem kell keresni eljön az magától!

De ha van valaki aki neked tetszik bejön stb akkor lépj és majd elválik hogy ö az akit kerestél!L/25

2009. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Sztem sem kell keresni. Ha meglátsz vkit , aki bejön, akkor ismerd meg és utána eldől hogyan tovább. Lehet, hoyg szinte minden nap találkoztok(pl.:buszon), csak észre sem veszitek egymást
2009. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Feleségemmel itt ismertük meg egymást. Évek óta boldogan élünk. Neked is bejöhet. :)

2009. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezzel a love.hu-val vigyázni. Nekem csak rossz tapasztalataim vannak.
2009. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

szia te 21.éves fiú! szerintem is várni kell arra, és nagyon figyelni mindenkire, akivel nap,-mint nap talizol.lehet ad olyan jeletegyszer,amiből fogod érezni,hogy ő az igazi.

Én is pont ilyen valakire várok, aki idebújna hozzám, és megsimogathatnám, megpuszilgathatnám, vagy ő tenné velem ugyanezt.irj, hogy hovávalósi vagy.

2009. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13:02-es: Ennek egészen prózai okai is lehetnek. Nagyon sokan vétenek egészen alapvető hibákat, és akkor csodálkoznak, hogy pofára esnek. Nem tudom, te is ezek közül való vagy-e, de mindenesetre minden netes társkeresőn szerintem örökérvényű szabályok kb. a következők a sikeres kereséshez:


1.) Mindenképpen magadhoz valót keress, akivel sok közös vonásotok van, hasonló dolgokat szerettek, hasonlóképpen gondolkodtok. Ez a legfontosabb.


2.) Lehetőség szerint csak olyannal foglalkozz komolyabban, akinek tényleg érdemien és értelmesen ki van töltve az adatlapja. Ez is az igényesség és az intelligencia fokmérője. Akinek annyi gógyija nincs, hogy rájöjjön, hogy ha semmit nem ad meg, vagy alig valamit, akkor akkor se fognak írni neki, ha csak annyit ír ki, hogy "Írj, kérdezz és megtudod." (és többnyire még ezt is legalább négy helyesírási hibával", azzal már eleve nem érdemes foglalkozni.


3.) Ne sablonszöveggel köszönj be (pl. "Szia, ismi?"), hanem értelmesen, legalább pár szóban leírva, hogy mi fogott meg benne, mik a közös vonásaitok, miért szeretnéd megismerni - hogy lássa, hogy tényleg látsz benne valakit.


4.) Ne hazudj. Aki pedig hazudik, azt egyszerűen lépd át és keress tovább. Az életben is hazudnak sokan, csak másról, mint a neten. De a hazugság mindenhol előfordulhat. Aki ilyen, azzal szintén nem kell törődni.


5.) Őszinteséged jeleként azt is írd meg, hogy bármikor találkozhattok, te vállalod magad élőben is, semmi rejtegetnivalód nincs.


Ha ezekhez tartja magát az ember, igen magas lesz a siker esélye, minimális csalódási aránnyal. (Aki meg szimplán nem válaszol egy értelmes, szépen megírt levélre sem, azzal szintén nem kell törődni, hisz' nyilván nem éri meg a vesződséget, ha ilyen bunkó) Ezek számomra ugyan teljesen nyilvánvaló dolgok, de már sokszor szembesültem vele, hogy sokaknak másoknak meg nem, úgyhogy gondoltam, leírom, hátha valakinek segíthetek vele, akinek szintén nem az. Ha te is ezek közül való vagy, akkor épp neked.

2009. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan mondás,hogy messziről jött ember azt mondd,amit akar!Valahogy nekem fenntartásaim vannak az ilyen társkereső oldalakkal kapcsolatosan,persze,aki szereti az ilyesmit,azt sem ítélem el!A kérdezőnek inkább azt javasolnám,hogy a környezetében ahol él,mozduljon ki a négy fal közül,és ha nem a diszkóban,kocsmában,bárban,klubban,kávézóban,cukrászdában találja meg a nagy szerelmet,akkor majd a munkahelyén,a suliban,a buszon a villamoson,vagy az utcán.Persze,ehhez az kell,hogy kommunikáljon a számára szimpatikus emberekkel.Próbálkozni kell,és nem szabad feladni a reményt,hiszen az hal meg utoljára!Szurkolok Neked,kérdező! :-)
2009. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, főleg h a legtöbb hasznos is! 12:48 - tényleg neten találtad meg a feleséged? vagy ez valamilyen hírdetés akar lenni. Ha igen, gratulálok. 13:26 - írtam emailt :)
2009. okt. 6. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak társkeresőn, de akár chaten is összejöhet hosszú távú, boldog párkapcsolat. Saját tapasztalat. :)
2009. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!