Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Vehetem randinak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet lesz. :) Szóval az a helyzet, hogy most végzős vagyok, vagyis most érettségizem. Júniusban lesz a szóbelim. Van egy tanár, akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk, jól megértjük egymást, egyezik az érdeklődési körünk is és persze azért a vonzalom is meg van elég rendesen. Nincs családja és ha jól tudom párkapcsolata sem. Viszont a korkülönbség... ő 31 éves én 19. Engem nem zavar, sosem a kor alapján választottam magamnak párt.

Nem is ezt szerettem volna mondani. Amit ő tanított tantárgyat, nem abból érettségiztem, mégis behívott illetve hív "konzultációra". Be is mentem és beszélgettünk, megkérdezte hogy vagyok, merre megyek tovább stb. Aztán azt mondta, ha leérettségizem szeretne meghívni egy italra, hogy megünnepeljük a sikereimet.

Egyébként az nyilvánvaló volt mindkettőnk számára, hogy nem vagyunk közömbösek egymás iránt. Ezt néha meg is jegyezte, bókolgatott, kereste a társaságom folyamatosan. De soha nem történt közöttünk semmi. Szerintetek ezt vehetem randinak?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. máj. 30. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Talán veheted randinak. :) Mindenesetre, ha leérettségiztél, feltétlen menj el vele meginni egy italt! Sok sikert! :)
2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó jel,hogy meghívott együtt italozgatni.Ez nyilván nem véletlen.Azért légy óvatos,vigyázz magadra!Elvégre Te még gyakorlatilag kislány vagy,ő pedig egy felnőtt férfi,megvan rá az esély,hogy kihasználás lesz a vége.Nem biztos,de benne van a pakliban.
2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak téged hívott (márpedig a történetből úgy tűnik), akkor igen. Gondold meg, hogy elmész-e!
2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen persze csak engem hívott, de azt tudja, hogy nem iszom alkoholt. Mondta is, hogy nem arra gondolt.

Köszönöm a válaszokat és óvatos leszek, vigyázni fogok!

2013. máj. 30. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképp, de tényleg vigyázz! :)

21l

2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na most hol tart a történet, Kedves kérdező? :))
2014. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!