Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számíthatok pocaklakóra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok pocaklakóra, vagy csak szimplán késik?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban a menstruációm hamarabb jött meg egy héttel. Múlt hét csütörtökön a barátommal lefeküdtünk, de másnap a hóhelyzet miatt elég ideges voltam. Szerdán, tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. A hasam hétfőn meg kedden úgy "jelzett" mintha meg szeretne jönni, de semmi. A melleim szúrnak, mint mikor megvan, meg előtte. A hasam, derekam semmit nem jelez, csak a mellem. Lehetek terhes?

2013. márc. 21. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó pocaklakó
2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem lehetsz terhes. :D
2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nincs a terhességnek jele, meg fog jönni.
2013. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az h a melleid szúrnak mind2 esetnél alaptünet, a legjobb ha megnézeted magad dokinál ha nem akarsz "pocaklakót"
2013. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Pocaklakóra" - ez aranyos:D:D

Amúgy menj el dokihoz, vagy kérj a gyógyszertárban terhességi tesztes bizbaszt.:D

2013. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem igazán szokott késni, csak nagyon ritkán, de akkoris másnapra meg szokott jönni.. de remélem h holnapra már megjön..
2013. márc. 21. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2013. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni, hogy elég stresszes vagyok mostanában. az is befolyásolhatja, nem?
2013. márc. 21. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem igen értem azokat, akik 1-2 nap késés után máris terhességre gyanakodnak. Na, ha egy hete nem jön meg, akkor lehet másra gondolni. Valószínűleg a stressz miatt késik.
2013. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megjött :) késéssel, de meg :)
2013. márc. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!