Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe, ha meglátsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe, ha meglátsz egy csúnyácska lányt emelt fővel mászkálni az utcán?

Figyelt kérdés

Már itt is mértem ki véleményeteket a külsőmről, és nem kaptam túl pozitív véleményeket. Tudom, hogy furcsa azrcom van, mert a szemeim nagyok, a szám is vastag, így elég furcsa az összkép... Az alakom sem a legjobb, kimondom, hájas vagyok, de ezen legalább tudok változtatni, és akarok is! Na de én így is szépnek tartom magam, szerintem különleges az arcom, és nem cserélnék senkivel. Emiatt nem is összegörnyedve, meghúzódva sétálok az utcán, hanem kihúzom magam, a fejemet is egyenesen tartom. Megtehetem?

17L


2013. máj. 30. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz, a lényeg úgy is az, hogy magadnak tetsszél!!
2013. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Hogy fideszes.
2013. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogyne tehetnéd.:) Miért ne lennél büszke arra, aki vagy? Jó néha ilyet olvasni, hogy valaki szereti magát.:)
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy mire föl teszi-veszi magát?!
2013. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Disznó mázlista!
2013. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegre egy ilyen ember! Szeresd magad es tartsd meg ezt a hozzaallast. Boldog ember leszel amig csak elsz.
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne tehetnéd?
2013. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hogy a viharba ne!!!

jól teszed!!

2013. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy tojsz mások véleményére. A sajátodon kívül legfeljebb egyvalakié számíthat, de ő meg úgyis elfogad olyannak, amilyen vagy.
2013. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megteheted! Mindenki tanulhatna belőle! :) Amilyennek te magad mutatod magad, olyannak lát a környezeted is! A kritikákkal meg egyszerűen nem kell foglalkozni, hiszen nem kell MINDENKINEK megfelelni! Elsősorban önmagadnak, másodsorban pedig azoknak, akiknek egyébként is megfelelsz. :)
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!