Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az élet akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az élet akkor szép ha van net?

Figyelt kérdés

azaz :D inkább olyanoktól kérdezem akik ugyanilyenek mint én :D

[link]


nemet kort is írjatok! XD


2013. máj. 30. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A net jó, de sokan gőzük sincs, mire kéne használni...

s ezért maradnak forver alone...nem mennek ki.

2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a net de nem lesz tôle szebb az élet csak addig amíg ezzel tompítjuk el a gondokat.
2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem így vagyok vele, viszont nem ítélem el azokat sem akik egész nap gépeznek.
2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 E.go ***** válasza:
1 hónapig net nélkül voltam, így mérvadó a válaszom. Semmivel sem rosszabb nélküle, ugyanúgy feltaláltam magam, sőt, esküszöm, hogy az alatt az 1 hónap alatt többet fejlődtem, mint előtte 4 év alatt. Testileg, lelkileg.
2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én utálom.
2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is. :D

Nekem már lassan jobban fáj, ha elmegy a net, mintha beszólnak valami köcsögséget, vagy anyám leordítja a fejemet xD


17/L

2013. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a netemet szivesen elcserélném egy hüséges barátnöre... :)
2013. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1,4! igazuk van

sajnos a gondolkodás visszafejlődik, ha nincsenek rákényszerítve használják a netet értelmes dolgokra is N

2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elbírnék lenni net nélkül. A régi idők hiányoznak , amikor kint játszottak az emberek és találkoztak és nem a facebookon lógtak.
2013. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!