Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámészkodik mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámészkodik mostanában a barátom?

Figyelt kérdés

Utcán mindig nézegeti a lányokat, és régebben nem csinálta.

Legalábbis diszkrétebben és nem nagyon vettem észre.

Belekényelmesedett volna a kapcsolatba?

Vagy direkt féltékennyé akar tenni és a reakciómra kíváncsi?

Ilyenkor az a legjobb, ha úgy teszek, mintha észre se venném?

Nem vagyok az a hisztizős típus, és nem akarok nekiesni emiatt.


2013. máj. 30. 22:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jól van akkor ha a barátnőtök bámészkodik akkor ti se foglalkozzatok vele. :D
2013. máj. 30. 22:41
 12/16 A kérdező kommentje:
amúgy tök jelentéktelen lányokat is megnéz, akik nincsenek nagyon levetkőzve.
2013. máj. 30. 22:42
 13/16 anonim ***** válasza:

Húú... Ezt nehéz megértetni egy nővel... Szóval... :D

Más egy kicsit a férfi számára a nő, mint fordítva. Nekünk a csaj hasonló szerepet tölt be, mint egy autó, számítógép, leszámítva, hogy a párunkról van szó, ezért fontosabb.


Ugyanakkor alapvetően belénk van kódolva az, hogy vadásszunk a csajokra, de ez nem tudatos. Bántani ilyenért kb. olyan, mint lecseszni azért, mert korog a gyomra.


Volt egy ilyen afférom a barátnőmmel a mi kapcsolatunk elején is. Mondta, hogy úgy megbámultam egy csajt, hogy ő szégyellte magát, erre megkérdeztem, hogy milyen csajról beszél, mert fogalmam sem volt róla! A tudatomig nem jutott el, hogy épp stírölöm az illető hölgyeményt.


Nem, ez nem jelenti azt, hogy megunt. Ez azt jelenti, hogy megnézi a szépet. Ebben nincs semmi baj. Ha téged mégis zavar, beszéljétek meg, vagy ami még megoldás lehet, hogy megpróbálod felkelteni a figyelmét. Mondjuk pár nagyon feminin, kihívó viselkedéssel.

2013. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, érthetően leírtad :)

egyébként milyen kihívó viselkedésre gondolsz?

2013. máj. 30. 22:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Például, ha olyan kedved van, csak flörtölgetsz vele.

Volt egy alkalom, amikor barátnőm csak annyit tett, hogy fordult egyet, a haja meglebbent, és picit hunyorítva rám nézett. Bocs, nem vagyok egy költő, nem tudom jól körülírni. A lényeg, hogy majdnem megfogtam ott helyben a szekrényt, ő meg csak nézett ártatlanul, hogy mi történt? :D


Mutasd meg, hogy nő vagy, csinos, szép vagy, és kell neked a srác!

Ami a legfontosabb, hogy legyél annak tudatában, hogy téged választott, te vagy a párja, te vagy neki a legjobb csaj, még ha meg is néz mást!

Nagyon fontos az egészséges önbizalom! Nincs okod a rossz gondolatokra, ha őneki esetleg más tetszik, biztos, hogy rosszul esik az neki is, és nem akar velük foglalkozni. Ekkor és ezért jó neked is, ha megerősíted abban, hogy mellette állsz, és nem félsz attól, hogy esetleg másra is szemet vetett.


Kicsit késő van, nem tudom, mennyire érthető. :D

2013. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ, teljesen érthető. :)

nem szabad ilyenen kiakadnom, bíznom kell magamban. :)

2013. máj. 30. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!