Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg érdekelne ez miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érdekelne ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Az itt önmagukról vagy akárkiről linkelő emberek a szerelem, szex kategóriában miért nem képesek felismerni a különbséget a direkt link a képhez és link a képhez közötti különbséget?

A direkt link sokkal gyorsabb és közvetlen a képet hozza be és akinek lassabb a gépe, jobban járna vele.


2013. máj. 30. 23:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Anas penelope a lényeg, hogy amikor valaki a kepfeltoltes.hu-ra felrak egy képet magáról és ide linkelné, akkor a baj, hogy csak simán a link a képhez sort másolja ki, és így közvetve az oldalt hozza be először és aztán tölti be a képet (ami lassú gépen szenvedés) és a direkt link sort kéne egyel alatta másolni.
2013. máj. 31. 00:02
 12/20 anonim ***** válasza:
Én ezen már húztam fel magam.:D De el kell fogadni, nem tudja mindenki, hogy direkt is lehet, ezért nem törődnek vele. Továbbá gyors a gépük, nem érdekli őket.:) Ez már csak ilyen, ne zavartasd magad, nem várhatod el, hogy mindenki odafigyeljen ilyesmire. Olyasmire, ami számukra nem fontos.
2013. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2013-at írunk. nem lehet, h nálad van gond, hogy lassan nyit meg egy képet a gép? egy képet...
2013. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
remek, értem. szerintem ezt sokan mások sem tudják. nekem egyébként 2 mp alatt betölti a képeket így is, szóval pont nem fáj. remélem végül te is túléled.
2013. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyeseknek micsoda gondjaik vannak... Akkor vegyél egy olcsóbb okos telefont, és azon nézegesd a képeket.
2013. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Menjél el dolgozni öreg, és vegyél a fizetésedből, több magos és több gigás memóriával ellátott gépet. Én ugyan nem fogok neked venni, max ha oda adod rá a pénzt, akkor ja megveszem.
2013. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok új gépet venni azért, hogy betöltsön valamit gyorsan. Mondtam hogy nincs rá keretem. egy régi HP gépem van, ami két szakdogát is megoldott, meg mást, én tisztelem de néha nagyon mérges vagyok rá. :S
2013. máj. 31. 00:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Én azért nem a direktet linkelem be, mert a sima link először lekicsinyíti, amit aztán és igény szerint lehet nagyítani, és így az okostelefonosok és a kis netbookosok agyában 1mp előnnyel realizálódik a kép tartalma. Mivel a lassú géppel és 4K-s monitorral felszerelt emberek kevesebben vannak, mint a gyors és kompakt gépesek, úgy gondolom így előnyösebb a társadalomnak amit művelek.
2013. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Értem. De miért nem gondolnak a régebbi gépesekre? :D Dühít ez. :D
2013. máj. 31. 00:15
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért nem gondolnak, amiért nem gondolnak a sokmillió éhezőre Afrikában, meg a városban szaladgáló kóbor állatokra. Mert minek, nekik nem fáj.

Egyébként, ha egy hétéves géped nem tölt be egy KÉPET gyorsan, akkor töredezettségmentesítsd, meg takarítsál rajta kicsit, mert nem a linkelők hibája, de nem is a gépedé...

2013. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!