Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 eves ferfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 eves ferfi hogyan mutatja ki, hogy szeret valakit?

Figyelt kérdés

nagyon nehezen tudok mar megbizni a fiukban .. Feltekeny es mindig azt mondja , h csak az ove vagyok .. persze meg csak 1honapja dumalunk es 2 napja jottunk ossze .. megmondtam neki , h csak 6 honap utan fekszek le vele valami valamiert . es kerdezem tole h neki megeri ? es azt mondta h igen megerni megeri .. kerdeztem tole , h miert? de azt mondta idovel megmondja .. nem tudom bizzak benne nagydumas .. megis ugy erzem egy eselyt megerdemel a dolog .. csak felek hogy hazudik es kozbe megcsal mas lanyokkal is lefekszik eltellik a 6honap engem is kihasznal es ott hagy .. vagy csak ez az en fantaziam ?

Rengeteg baratnom igy jart .. es ez nagyon aggaszt , d ha minden fiunak nemet mondok akkor soha nem lesz egy normalis kapcsolatom sem .


2013. máj. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem mi ez a 6 hónap??? Nem igy kéne a pasit vizsgáztatni h szeret-e. Azt érezni kell. És mivan ha koppansz??? Ilyen az élet. Ha nem csalodnál akkor nem értékelnéd a jót. Az érzéseidre hagyatkozz és nee az agyadra.
2013. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mivel meg nem voltam fiuval ugy erzem szuksegem van egy kis idore .. :)
2013. máj. 27. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
ezzel nincs is baj hogy kell idő de igy kikötni elöre furi. lehet 3 hónap mulva te akarod majd, de az is lehet addigra te már rég dobod. persze tisztázd elöre hogy idő kell, de ennyi. Butaság volt ezeket kérdezgetned. Ugyis azt mond amit akar. Igenis jobban bizz meg a másikban mert ha iylen házisárkány leszel, nem maradnak majd veled a fiúk. Mindenkinek adj esélyt, nem tudhatod kiből lesz komoly. Persze legyél résen, de amig érezd egy fiún hogy szeret addig hidd el nem fog félre menni. Ha keres, kedves veled, sokat van veled stb. akkor nincs mitől félned. Bárkivel elő fordulhat hogy megcsalják és ezellen sokszor nem is tud tenni az ember. Nagyon tapasztalatlan vagy még, de hidd el a csalódások pont ugy kellenek az érzelni fejlődésedhez mint a jó dolgok. Ha nincs csalódás, nem tudod meg mire is vágysz igazán. Ezektől erösebb lesz az ember, és felkészitenek késbbi rosszabb dolgora ami jöhet az életedben. kell a normális felnött értékrendhez.
2013. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ritkan talalkotózunk mert o dolgozik en sulizok es ez az ... elegge tapasztalt vagyok mivel mar nem 1 fiuval jartam mar meg csupan jo lenne egz kis boldogsag valaki mellett
2013. máj. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!