Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenkitől hallom vissza hogy ez a fiú dicséri a seggemet,meg az alakom.azóta is mindig cseszegetjük egymást.tetszeni akarok neki,de ha a közelébe vagyok akkor nem ugrik ki a szívem a helyéről.nem érzem azt hogy annyira vonzódnék hozzá.valamit csinált és most fenn áll a tanárinál,én mindig érdekes módon szomjas leszek és már szaladok is fel a wc-re (ami a tanári mellett van).most ez szerelem?nem érzem azt amit máskor nem érzem hogy a szívem kiugrana a helyéről egyszerűen csak teteszeni akarok neki.

2013. máj. 31. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem.
2013. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz a kérdésedben.
2013. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tipikus női gondolkodás...a fiúk többségének minden lány tetszeni akar. Ezért is van a sok smink és még sorolhatnám...
2013. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2013. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most még csak küzdesz. Magaddal is.
2013. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha látod a srácot akkor másra is tudsz koncentrálni vagy csak rá?
2013. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
főként rá és egy kicsit idegesít ha más csajjal beszél
2013. máj. 31. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja én is ilyen voltam. De már szerelmes vagyok. Szóval szerintem ez szerelem lesz!
2013. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiúság,magadnak és másoknak bizonyítani akarod,hogy vonzó vagy.Ezt legkönnyeben úgy lehet megtenni,ha olyat csavarsz az ujjad köré,akin látod,hogy bejössz neki.Ez nem szerelem lesz.
2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt tetszésnek mondanám :D
2013. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!