Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 évesen kb.1 éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen kb.1 éve nincs menstruációm, és kb 2 hete nem védekeztünk a barátommal (bár nem bennem ment el), akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 16:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Értem. És ezt az apróságot említetted orvosnak? Vagy úgy gondoltad, hogy lényegtelen?
2013. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
pcos szindrómára már vizsgáltak? :) még az szokott ilyenkor egy lehetséges magyarázat lenni, ha az van, akkor nem lehetsz terhes elvileg, vagy csak nagyon minimális eséllyel, de ehhez tudni kellene h tényleg az-e a bajod :)
2013. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Persze, a doki írta fel a másik fajta gyógyszert. Csak hát mióta azt sem szedem, azóta nem voltam orvosnál, mert gondolom gyógyszert fog felírni de félek, hogy ugyanúgy rosszul leszek tőle...
2013. máj. 31. 16:37
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
és neked mióta kötelességed bármit is szedni???? én is voltam már úgy orvosnál, h mondtam, h köszönöm, tablettát nem kérek. viszont nekem megvolt rendesen..
2013. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
71%

őőőőőőőőőőőőőőő...


Isten ments a vészmadárkodástól, de én is ugyanígy voltam...


Menj el a dokihoz, mondd azt (kamuzz) hogy gyereket akarsz és kérsz egy teljes kivizsgálást mert 1 éve próbálkoztok és semmi (mert addig senki nem tesz semmit míg nem ilyen panasszal mész)..

Kamuzz össze 3-4 havi hőgörbét, ha gondolod linkelek neked amivel igazolod, hogy nincs peteérésed...


Nekem megcsinálták a hormonsort kiderült 1-2 betegségem, hogy miért nem jön meg egy éve és az, hogy csak gyógyszerekkel eshetek teherbe...

Nem játék... Sajnos sok minden van a háttérben...


Kérdéseim:

Elhízott vagy (én igen)? a vérzésed erős görcsökkel jár és sokáig tart?


Nem lehetsz babás, ha nincs menzeszed nincs peteérésed és nincs mi megtermékenyüljön...


Vizsgáltasd ki magad! Én is utáltam mikor ezzel ba.szogattak, de hidd el hogy rohadtul nem vicc....

2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kötelességem bogyókat szednem, ezért nem is megyek orvoshoz, mert "feleslegesen" írja fel.
2013. máj. 31. 16:43
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

ja és én is szedtem fogamzásgátlót 18-tól 19 éves koromig és a menzeszem akkor beállt, de viszont a melleim bedurrantak tőle és iszonyatosan fájtak (belobbantotta a tejmirigyeket) és abba kellett hagyjam... Semmilyen hormon alapú fogamzásgátló nem jöhet szóba azóta se...



Néhány vérvétellel ki kell derüljön mi a bajod! Így natur állapotban egy hormonsor, néhány hét múlva ha megjön 3. napodon (ehhez gyógyszert adnak) és amikor peteérésed kellene legyen 2 hétre rá...

2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
ja és a gyógyszer nem fog. gátló hanem egy bogyó ami menstruációt idéz elő
2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek súlyproblémáim, talán mondjuk 2-3 kiló még rámfér....mikor nagy ritkán megjött, akkor pedig 3 napig tartott és akkor is elég lightos volt.
2013. máj. 31. 16:45
 20/35 A kérdező kommentje:
Vérvételen is voltam, de semmilyen rendellenességet nem mutatott a vérkép...
2013. máj. 31. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!