Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiú számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiú számít rondának? Milyennek kell lennie, hogy megugorja nálatok a szintet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ronda= pattanásos, igénytelen, undi zsíros haj és fura fejszerkezet..
2013. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Legyen legalább olyan magas, mint én, ha nem magasabb. Ne legyen rajta súlyfelesleg, mert én elég sovány vagyok. Ne legyen tele ragyával az arca. Ne rohadjanak ki a szájából a fogai. Nézzen ki valahogy, úgy értem, a külsejével ne lehessen óvodásokat ijesztgetni. :)

Ez a külső, persze. És nagyon konkrétumokat nem is írtam. Mivel ha nem konkrétan visszataszító az illető, de a személyisége szimpatikus, akkor nem hajtom el.

2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyik sem jellemző rám, mégis rondáznak. Egyéb opciók szerinted?
2013. máj. 31. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy fiúra alapvetően azt mondani, hogy ronda. Ha valamiért nem ugorja meg a szintet nálam azok a következők:

-Igénytelen/ápolatlan

-Nagyon nyomul

-Pipogya, töketlen és még sorolhatnám ezeket a jelzőket, de ha nincs egy jó kiállása, akkor nálam felejtős a dolog, nemfogom senki lelkét ápolgatni.

-Érződik, hogy mindegy neki, csak luk legyen (Igen, ezt meglehet érezni)

Most épp ennyi jut eszembe.

2013. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy egy amerikai kísérletben képeket mutattak nőknek férfiakról, és az összesítésben az jött ki, hogy a férfiak 80%-át átlag alattinak mondták. A férfiaknál ugyanez 40% körül volt.

Szóval a lányoknak mindenki ronda, aki nem szép.(ez csak általánosítás)

2013. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

-Érződik, hogy mindegy neki, csak luk legyen (Igen, ezt meglehet érezni)

Ezt kifejted, ha megkérlek? Miről lehet megérezni?

2013. máj. 31. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor nyálcsorgatva néz kb minden nőt és sablon szöveggel jön oda és a sablon szöveg is valami nyálas sz@r, amit görcsösen ad elő, hátha beválik. Nem, nem válik be.
2013. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, ez sem igaz rám. De még mindig nem tudom, miért vagyok ronda. Egyedül annyi, hogy vékony vagyok és gerincferdülés miatt rossz (egyelőre) a tartásom. De nehogy már emiatt ne álljon velem szóba egy nő...
2013. máj. 31. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megérzem. Egyszerűen rá van írva a pasira, hogy csak dugni akar, hiába mondja, hogy jajj, ő pont az a fajta, aki komolyabb kapcsolatra vágyik, ezt azért mondja, mert senkinek sem kell és azt hiszi ettől szimpatikusabb lesz a nők szemében, holott így ijesztőbb, hiszen egy tényleg rusnya pasi, aki ezerrel nyomul és komoly kapcsolatról beszél, sokkal rosszabb, mint egy tényleg jó pasi, aki csak szexet akar. Persze csak nagy általánosságban beszélek, nyilván vannak kivételek.
2013. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló milyen ostoba istenem...,tehát szerinted akinek van pattanás az arcán az igénytelen? látszik,hogy fogalmad sincs az egészről.Arra nem gondoltál véletlen hogy nem mindenki egyforma és mondjuk a bőre olyan,és nem tehet róla?Mielőtt ilyeneket írsz gondolkozz már el egy kicsit...
2013. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!