Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiú számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiú számít rondának? Milyennek kell lennie, hogy megugorja nálatok a szintet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi honnan tudjuk, hogy téged miért rondáztak le? Mondjuk linkelj priviben egy képet.
2013. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11, talán mert vannak általánosságban véve olyan tulajdonságok, amik rondának számítanak?!


Nem szeretnék képet linkelni, a kiemelt fenti kérdésre várom/-tam a válaszokat.

2013. máj. 31. 19:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Arra szerintem válaszoltunk. A gerinc ferdülés nem lehet akadály, mert nekem is van lány létemre mégis sokaknak tetszem, de ez inkább egyéb adottságaimnak köszönhető, mint pl nagy a szám, jó a humorom, mindig vidám vagyok.
2013. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani,csak kép alapján. ápolatlan külső(igénytelen haj, hosszú köröm,csúnya fogak), pont elegendőek ahhoz,hogy undorodjak a másiktól.
2013. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Olyan nincs h ronda! Mindenki szép/helyes. Kivétel ha nem tesz magáért. A pattanásos bör amugyis csak a kamaszkor miatt van. Szoval a "mérce": ne nyomuljon, ne igyon alkoholt és ne drogozzon, legyen kedves, ne flörtöljön. Ha pedig erre azt mondja h jár neki egy kis


szabadság.. az ajtó arra van. Szakitson idöt rám, ne legyen annyira nagyszájú, se

visszahúzódó, ne mondja el naponta 100-szor h

:szeretlek mert akkor vagy nagyon nyálas vagy



csak valamit csinált és igy próbálja jóvá tenni, legyen picit romantikus de ne annyira h folyton nyálaz, hanem aki végigrōhögi a Titanicot, meg tud nevettetni, megölel ha úgy adódik, nem tér egyböl a "tárgyra', kb ezek jutottak eszembe. Amugy ha szerelmes vagyok belé és viszont akkor a külsö nem akadály.

Lehet h tapasztaltnak tünök de csak 14 éves vagyok és nemvolt még senkim ( remèlem mèg 2 !,3 évig ez igy lesz) de ez a véleményem :)



!

2014. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!