Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne csak egy "szép arc" legyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Az osztályban, meg úgy általában a suliban is rengeteg ember szerint nagyon szép vagyok (engem amőgy ez nem érdekel, csak rohadt jól esik mert amőgy nulla önbizalmam lenne), de ennyi. Tehát semmi olyat nem hallok hogy "ja, ő? vágom jó csaj"... Szóval értitek.. mindig annyit hallok hogy "tudom ő aranyos". Mit tegyek hogy ne legyek unalmas?

Magas vagyok, vékony, cuccaim átlagosak, tipikus farmer-tornacsuka-laza felsős csaj vagyok. De akkor kezdjek el mondjuk push up melltartót hordani??? Tényleg ettől lesz valaki "jó csaj" is?

16L


2013. máj. 31. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
most mivan??
2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hol akadtál el? :)
2013. máj. 31. 20:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked most az a bajod, hogy mindenki azt mondja, hogy szép vagy, nem azt, hogy jó csaj vagy?

látom vannak ám gondok.

2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy a menő lányok közt, akkor nem leszel köztük akkor se, ha push up melltartót kezdesz hordani.

Ez nem külsőtől függ szerintem, sokkal inkább viselkedéstől lesz valaki ilyen "ja vágom ő jó csaj".

Személyiséget viszont úgyse tudsz cserélni, talán legyél kicsit lazább, beszédesebb, viccesebb, közvetlenebb.

2013. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna le a korod, sejtettem volna hogy valahol 13 és 17 között lehetsz.
2013. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, de tényleg legyek olyan szánalmas, mint az egyik osztálytársam, aki bármit megtesz azért hogy a középpontban legyen?? Kicsit értelmesebb vagyok ennél... Azt hittem kinézet alapján mondják valakire hogy jó csaj.. De ha ezen a viselkedésen múlik, maradok "normális".
2013. máj. 31. 21:05
 7/19 A kérdező kommentje:
#5: Lottózz
2013. máj. 31. 21:05
 8/19 anonim ***** válasza:
#6: akkor meg mi a franc értelme volt feltenni ezt a retardált kérdést, úgy őszintén?
2013. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egyébként megsúgom, hogy nem csak külsőre szokták azt mondani egy lányra, hogy "jó csaj". Sokszor hallottam már azt fiúk szájából, hogy: "nem csak külsőleg nagyon jó csaj, de belsőleg is, szeretem"
2013. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: ez is értelmes kérdés volt
2013. máj. 31. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!