Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy vagytok vele, hogy aki tetszik, annak minden fura dolgát elfogadjátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 02:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom csaj vagy,ezért ez így természetes.

mi kanok nem vagyunk ennyire elnézőek.

2013. jún. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Amúgy igen, lány vagyok.

De pl. a fiú, aki tetszik, facebookra kiposztolt egy olyan képet, amin a wc melett fekszik... -.-" De nem tudok haragudni rá, csak arra tudok gondolni, hogy azért csinál ilyeneket, mert valaki hiányzik az életéből, esetleg ééén?? :/

2013. jún. 1. 03:01
 4/11 anonim ***** válasza:
az összes elképzelhető fura dolgot, vagy csak azokat a fura dolgokat, amiket az a személy csinál, aki jelenleg tetszik nekünk?
2013. jún. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak tetszik, akkor nem. Ha szerelmes lennék, akkor talán (bár nem tudom, még sose voltam) L
2013. jún. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

milyen jogon haragudhatnál rá alapból?

ezt nem is értem.

2013. jún. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A "tetszik" még nem az a kategória nálam, ami vakká és süketté tesz. Ahhoz több kell.
2013. jún. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En elfogadtam a baratom furasagait akkor is mikor meg csak tetszett, dr o is az enyemeket.
2013. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen. Persze bizonyos kereteken belül. Volt egy nekem nagyon bejövő animalszex-mániás csaj, na ezt a furcsaságot már nem tudtam tolerálni, akármennyire is vonzó csaj volt. De kulturált keretek között igen, elfogadom. Sőt, szeretem is az ilyen furcsaságokat, hülyeségeket.

Bár a tetszik szó helyett én is inkébb a szerelmest írnám.

2013. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig tetszett egy fiú. Elfogadtam volna azokat a jellemvonásait, tetteit, megszólalásait is, amik nem tetszettek vagy nem értettem egyet velük, annak ellenére, hogy a barátaim szerint "fura" volt -végülis hibái mindenkinek vannak. :D Aztán rájöttem, hogy képtelen vagyok arra, hogy elfogadjam azt, hogy felém nem határozott és következetes a viselkedése, hanem egyszer azt mutatja, hogy tetszem neki, egyszer meg egyáltalán nem foglalkozik velem, és így nem tudhatom, mit érez. (Hab a tortán, hogy közben végigasszisztáltam, hogy milyen erőltetetten próbál beolvadni a közösségbe... Bár utóbbi nem zavart volna (annyira), ha egyébként minden rendben.) Szóval most már továbbléptem, már akkor sem jönnék össze vele, ha ő javasolná, mert így értelmetlen lenne.


Szerintem ha tetszik valaki/szeretjük, elnézzük a hibáit, hiszen senki sem tökéletes, de az nem szerencsés, ha alapvető problémák, ellentétek vannak. Én például arra jöttem rá ennek kapcsán, hogy olyan társat szeretnék, aki egyértelművé teszi, hogy tényleg én kellek neki, és nem forog, mint a szélkakas, mert ez egyrészt gonosz dolog, másrészt én sem csinálok ilyet senkivel. Ahogy anyum fogalmazott, mindenkinek vannak hibái, mindenkivel nehéz együttélni, de azt kell nézni, hogy alapvetően jó ember-e, meg persze hogy szeretitek-e egymást. :)

2013. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!