Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ázsiai fiúkról? Járnátok eggyel?

Figyelt kérdés

Én nagy Korea rajongó vagyok, és mindig elalélok, hogy a sorozatokban-klipekben milyen cukik a fiúk. (tudom, hogy nem ez az átlag kinézet ott sem, ezek csak sztárok)

Annyira édesek, hogy meg kell zabálni őket de kapcsolatot nen tudnék elképzelni egy ázsiai sráccal, olyan töketlenek, meg nem is érezném lánynak magamat mellettük... :D Egy magyar srác mellett sokkal nagyon biztonságban érezném magam, meg szerintem az itteni fiúk sokkal helyesebbek! :)


17L


2013. jún. 1. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.


28/F

2013. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Korea szar, mind a kettő.

De egy japánnak marha nagy hasznát tudnám venni matek zh-kon.

2013. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A zene, a kultúra és a pasik terén bizony nagyon különbözhet az érdeklődési kör.

Én is odáig vagyok pl. Svédországért, de a svéd nők nem tetszenek. Érdekel Korea, de egy koreaival se tudnék járni. :-)

2013. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2, te hiszel a sztereotípiáknak? Ezerszer ell lett mondva, hogy ott sem mindenki zseni... Ja, és Korea nem szar! Ha jobban utánanéznél a dolgoknak, nem csak annyit tudnál róla, amit a média nyom belénk. Észak-Korea: kommunizmus, Kim-Jong Un, Dél-Korea: Gangnam Style...

Ennél sokkal összetettebb a két ország...

2013. jún. 1. 10:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah Dél-Kórea a kocka ország,ott mindenki kocka
2013. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel a nőkhöz vonzódom semmilyen "fiúval" nem járnék, koreaival sem. Viszont a japán nők valamiért bejönnek.
2013. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fiúval biztos nem, de egy ázsiai (vietnámi/ thai) lánnyal simán el tudok képzelni kapcsolatot.

18F

2013. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 4

Észak-Korea: elmaradott, begyepesedett nép

Dél-Korea: agy mosott, birka banda

2013. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen nem fiúkhoz szól a kérdésem. -.-"
2013. jún. 1. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem... de én fiú vagyok, úgyhogy nálam nézzük a rizsa csajokat... valószínűleg nem, mert kevesen vannak, nem is futok össze velük és igazán nem is tetszenek. A fehéreket szeretem :)
2013. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!