Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítotok le egy számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítotok le egy számotokra helyes lányt? Hogy ismerkedtek egy vadidegennel?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy HÉVen utazunk majdnem ugyanakkor,már 4x találkoztunk és az utolsó két alkalommal próbáltam felvenni vele a szemkontaktust,és sikerült.

Lányok válaszát is várom. Visszatérve szerintem vagy bejövük én is neki vagy azét nézz,h szegény fiú:milyen szánalmas. =D

Hogy menjek oda? Legyek őszinte? Hogy Szia Xy vagyok leülhetek ide? Lenne kedved ismerkedni?

Vagy valami trükkel? Vagy kikérjem a véleményét valamiről az adott szituációról? Vagy legyek őszinte?

Mert vagy koppanok vagy sikerül:D

Segítsetek kérlek,köszi mindenki.

16f


2009. okt. 6. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel már 2 perce nincs válasz így hát válaszolok én(30 F)

Szerintem menj oda hozzá nyugodtan nagy baj nem lehet belőle pláne ha már szemeztetek......

Csak arra ügyelj hogy egyedül legyen ne a barátnőivel mert akkor hamarabb elutasít ha többen vannak vele.


Ha már dumáltok utána már megy minden magától hazakiséred

Bla-bla-bla.

Sok sikert.

2009. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%
mizu vidéki vagy??
2009. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,ha arra akarnál célozni,hogy nem vágom mit kell csinálni,akkor nem volt vicces.Csak tanácsot kértem.

Amúgy Csepeli vagyok :D itt is van HÉV,ha erre gondoltál. XD

2009. okt. 6. 21:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még,kérlek benneteket :)
2009. okt. 6. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mosolyogj sokat :D sztem nyugodtan menj oda hozzá ha egyedül van, ülj le mellé :) de ne azt kérdezd h lenne-e kedve ismerkedni xD inkább kérd ki a véleményét vmiről :D
2009. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a verzió lenne a szimpatikus: " Szia Xy vagyok leülhetek ide? Lenne kedved ismerkedni? " L
2009. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az vagyok aki azt küldte válasznak, hogy mizu vidéki vagy? De az egy filmből van, ahol srácok így ezzel a szöveggel akartak ismerkedni, vicces film, Diszkópatkányok a címe ;)
2009. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ja,jó :D

De,ha valamiről kikérném a véleményét valamirőlakkor beszélgetni kéne nekem valakivel =Dhogy ne sántítson a dolog :)

azért köszönöm mindenkiken a véleményét

van még valakinek tanácsa? ( :

2009. okt. 7. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

velem már történt ilyen. (egyébként pont a csepeli HÉV-en:) ) a fiú odalépett, bemutatkozott és mondta h már látott máskor is. eddig a szöveg rendben volt. de elkezdett összevissza beszélni magáról, tök személyes dolgokról, amik engem nem érdekelnek, illetve nem mondta, hogy mit akar. külsőre sem tetszett. tehát passzívvá váltam.

a tanácsom ezek után: lépj oda, mutatkozz be és szerintem a legtutibb: mondd el, hogy már láttad máskor is és tetszik neked. mondj magadról néhány dolgot, suli, hány éves vagy, és utána kérdezd meg a nevét, hogy hova jár suliba, de ne faggasd, nehogy megijedjen, hogy egy őrült, aki követni akarja. mosolyogj rá, ha ő is mosolyog, akkor jó. kérdezd meg, hogy megad-e neked valami elérhetőséget. nem kell feltétlenül a telszám, én sem adnám meg egy idegennek. egyébként ez az az ismerkedési forma, aminél legnagyobb részt a külső számít. szóval ha tetszik neki, ahogy kinézel, akkor nyert ügyed van.

2009. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ezt fogom tenni :D (Y) köszí
2009. okt. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!