Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el, hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el, hogy anyám megtudja?

Figyelt kérdés
17 éves párkapcsolatban élő lány vagyok.Fogamzásgátlót szedtem de mégis sikerült teherbe esnem.A szüleim el váltak(apámmal nem beszélek) és anyám most nagyon nehéz dolgokon megy keresztül és nem szeretném ,hogy még ezen is idegeskedjen.Mivel csak nyáron töltöm a 18. életévemet szülői beleegyezés szükséges.Az aláírást meg tudnám tőle szerezni.Mit gondoltok, hogy tudnám el érni ,hogy édesanyám ne tudjon róla? És igen tisztában vagyok vele, hogy meg ölök egy kis embert de nem tudok mit tenni...

2013. jún. 1. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd. Két opció van. Valahogy megpróbálsz apukáddal beszélgetni, elhiszem, hogy nehéz de ez most nem játék. Második anyukádnak bevallod. Itt nem csak a baba a tét, hanem a tested, lelked is. Akármennyire is rossz helyzetben vannak ők mégis a szüleid. Ennyivel tartozol nekik, még ha hibát is követtél el vállald a felelősséget.
2013. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ha anyud most nehéz időszakon megy keresztüla akkor most ne igen terheld ezzel is :( DE nem értem, el akarod vetetni, de hány hónapos? És kell az ő beleegyezése, hogy elvetesd.
2013. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudnád elkerülni... Lassan felnőtt vagy, tudsz felelősségteljes döntéseket hozni és ezt el kell fogadnia. Egyszerűbb, ha elmondod és túlesel a dolgon.
2013. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
MINDENKÉPPEN beszélj anyukáddal, akármennyi gondja van most, erről tudnia kell.
2013. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És az apa? Mármint nem a tiéd hanem a gyereked apja? Vele mivan?
2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A párommal együtt jutottunk arra a határozásra ,hogy nem szeretnénk megtartani a babát.Maximálisan mellettem áll és tudja, hogy ehhez még fiatal vagyok.
2013. jún. 1. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:

nincs más előre, mint hátra, sajnos beszélni kell anyukáddal

jaj hagyjuk már, hogy most abortusz és kinek mi a véleménye,

Te ne rontsd el az életed, ez a lényeg, most beszélj velem ne várj N

2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy azonnal menj oda és mondd el neki, mert ezt nem szabad halogatni! Lehet, hogy kiakad, de azért mégis csak az anyád, aki a legjobbat akarja neked. Ha pedig tudott arról, hogy fogamzásgátlót szedsz, akkor talán rá fog jönni arra is, hogy erre rohadtul nem számítottál!
2013. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hasadon úgyis fogja látni, hogy terhes vagy, nem?
2013. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd meg neki. de ha nagyon nem akarod, akkor hamisítsd alá, vagy nem tudom....
2013. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!