Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el, hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el, hogy anyám megtudja?

Figyelt kérdés
17 éves párkapcsolatban élő lány vagyok.Fogamzásgátlót szedtem de mégis sikerült teherbe esnem.A szüleim el váltak(apámmal nem beszélek) és anyám most nagyon nehéz dolgokon megy keresztül és nem szeretném ,hogy még ezen is idegeskedjen.Mivel csak nyáron töltöm a 18. életévemet szülői beleegyezés szükséges.Az aláírást meg tudnám tőle szerezni.Mit gondoltok, hogy tudnám el érni ,hogy édesanyám ne tudjon róla? És igen tisztában vagyok vele, hogy meg ölök egy kis embert de nem tudok mit tenni...

2013. jún. 1. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, vagy mégis erőt veszel magadon, és beavatod valamelyik szülődet, vagy olyan országban végezteted el a beavatkozást, ahol más a szabály (Ausztriában 14 éves, Romániában 16 éves korig kell a szülői beleegyezés pl.) vagy van a magyar egészségügyi törvényben is egy kiskapu, amit elvileg ki lehet használni talán, ezt még körbe kell járni. Ugyanis az van benne, hogy a 16. életévét betöltött fiatalkorú megbízhat más nagykorút is, hogy a betegségét illetően eljárjon - de nem tudom, hogy ez az abortusznál működik-e. Betegjogi tanácsadó biztos meg tudja mondani.
2013. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Ne vond meg tőle ezt a lehetőséget, hogy NAGYMAMA lehet! Ha most nem tudod felnevelni, abban kaphatsz segítséget, de egy születendő gyermek ajándék, nem szemét, hogy eldobjad. Édesanyád megszült Téged, nem ment abortuszra. Lelke mélyén nagyon boldog lesz, hogy van egy unokája. Még a szétment családokat is képes összehozni egy új ember.
2013. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!