Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs vele orgazmusom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs vele orgazmusom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton megkívánom, de mire eljutunk a szexig, valahogy ez visszább esik. Nem az, hogy nem jó, mert jó, csak valamiért nem tudok kielégülni. Először azt gondoltam, az idő kevés, viszont ha sokáig csináljuk, egy idő után már inkább kellemetlen.. Aztán azt gondoltam, az előjátékkal van baj. Talán rövid, de ha hosszabb, pár perc után már képtelen vagyok koncentrálni.

Az is probléma lehet, hogy ilyenkor kifejezetten rá koncentrálok, hogy jó-e neki, és arra, hogy minél inkább felizguljon, mert olyankor nagyon tetszik, és nem tudok kellően ellazulni, már csak azért sem, mert ha ráhagyom, hogy csináljon velem, amit szeretne.. hát kösz, abból nem kérek, ha én nem vetem be magam, hajlamos átváltani "robotpilótára" és akkor még olyan sem lesz a szex, mint egyébként. Na nem mintha fantáziátlan lenne, egyszer ő kezdeményezte azt a pózt, ami rögtön a kedvencem is lett:) de utálom, hogy folyton én kezdeményezek, kezdem szexmániás szajhának érezni magam :D

Az is eszembe jutott már, hogy talán lehetne valakivel hármasban, de a párom nem szeretné. Talán még el is hagyna, akár már azért is, ha többször felvetném a témát. Megcsalni nem akarom, mert egyrész az sem biztos, hogy (csak) vele van baj, másrészt képtelen lennék utána a szemébe nézni. Tanácstalan vagyok


2013. jún. 1. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tobb elojatek!
2013. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet?
2013. jún. 1. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
lazulj el.. arra koncentrálj, hogy élvezd és ne akard keretek közé szorítani, mondd neki, hogy játszadozzon veled :) te meg csak élvezd a helyzetet és zárj ki minden mást, ne akarj neki megfelelni, biztos hogy élvezi. Szóval nyugi! Menni fog ez
2013. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen a robotpilóta? Úgy tolja mint egy zombi?
2013. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki velem!
2013. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kedves 4-es: erről eszembe jutott pár zombis horror, és olyan hangosan röhögtem fel, hogy csoda, hogy nem ébredt fel mindenki a házban :D

khm... mint írtam, a csalás nem jöhet szóba, másrészről pedig ha van előjáték, akkor se sokkal jobb a helyzet.

Lazítsak? Hm.. igen, az jó lenne. Újraolvastam, amit írtam, átgondoltam a dolgot mégegyszer.. lehetséges volna, hogy nem bízok benne? Végül is mit ronthatna el, ha hagynám, hogy tegyen, amit szeretne..? Főleg, ha mondanám is neki, hogy érezze, nem egy 10 perces menetre vágyok, hanem 10 perc kényeztetésre, mielőtt behatolna. Ki tudja, lehet, hogy hétvégén már kipróbálom.

Másrészt viszont egyszer megjegyzést tett egy exére, amiért ő csak feküdt, mint egy darab fa, stb. Nyilván nem egy alkalomról volt szó, de szinte hallom, hogy rólam is elhangzanak azok a mondatok... Képtelen vagyok elengedni magam, mert nyilván egy férfi akkor is megtalálja a módját, hogy jó legyen neki, ha én külön nem izgatom folyton... de mégis... ha másnál nem tolerálta...

Nyilván ezt mindenképpen meg kell vele beszélni, de ő nem tud mit kezdeni a helyzettel, mert eddig minden nőt ki tudott elégíteni, az egyiket egymás után, egy aktuson belül többször is (lehet, már attól elélvezett, ha ránézett :D ), én pedig még kevésbé állok a helyzet magaslatán, mert ezidáig csak önkielégítés útján tudtam eljutni az orgazmusig.

2013. jún. 21. 02:37
 7/11 omba ***** válasza:
Alapvetően egy önző, és ügyetlen pasi, nemde?
2013. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos szinten önző, igen. Másrészt neki ez már nem az első kapcsolata, és van benne egy kis: "Jézus, eddig biztos voltam benne, hogy egy szexisten vagyok!! Mit ronthatok el? Várjunk csak.. Igen, bizonyára egy szexisten vagyok, a lány pedig egyszerűen frigid." Persze ezt így nem mondja. Bizonyára elhagyott volna már, ha csak arra kellenék neki, de inkább toleráns mint segítőkész.
2013. jún. 22. 18:11
 9/11 omba ***** válasza:

Már miben toleráns?

Szerintem úgy tekint, kezel, mint egy guminőt, - épp csak nem kell felfújni.

" hajlamos átváltani "robotpilótára" és akkor még olyan sem lesz a szex, mint egyébként."

Engem se érdekelne, hogy egy gumibaba élvezi-e vagy sem.

2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 weronwicca válasza:
Szia! Nálunk teljesen ugyanez a dolog , próbálkoztunk mindennel ,több előjáték, miden póz még egykét "perverzebb mutatvánnyal" is megpróbálkoztunk de semmi eredmény.. Nálunk a párom maximálisan próbál mindent megtenni hohy nekem is jó legyen de már már ott tartunk hogy azt mondta hogy így az ő férfiasságan esik csorba pedig tutira velem van a baj.. Nalunk egy éve tart ez, ugyhog
2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!