Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a 30 éves férfi fel akar engem szedni? 18/l

Figyelt kérdés
Egy bulin találkoztunk egymással. Nem emlékszem már, hogy hogy kezdtünk el beszélgetni, de elég sok időt töltöttünk egymás társaságával. A buli végén többször tett célzást egy csókra, sőt még azt is mondta, hogy én csókoljam meg (tudom, elég gáz). Persze nem engedtem, már csak a kora miatt sem. Azóta csak néhányszor találkoztunk még bulikon, de nem sokat beszéltünk... Néha fura célzásai vannak, pl mikor mondom, hogy fáradt vagyok, ő azt mondja, hogy menjek el hozzá, ő majd megmaszíroz... Sűrűn ír rám facebookon, hogy elmenjek vele meginni valamit. Egyszer már mondtam neki, hogy ha találkozunk is, akkor az nem randi. Azt mondta, nem is úgy gondolta, de még így is vannak fura kijelentései, amiből azt érzem, hogy fel akar szedni. A csavar a dologban az, hogy néha jól esik vele beszélni, de sose akarnék többet, és valamiféle undort is érzek felé. Mit csináljak? Találkozzak vele? Mert nem szeretnék benne hiú ábrándokat ébreszteni... És valóban fel akarna szedni?
2013. jún. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Vagy csak meg akar dugni.:D
2013. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez még csak nem is a felszedésedről szól. Laza szexet akar, azt annyi.
2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel hát, illetve csak laza szexet akar :)
2013. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2013. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, a friss csirke mindig jobb mint már az öreg pulyka.
2013. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez akkor elég egyértelmű :D Köszi a válaszokat! Nem kap a friss pipiből...
2013. jún. 1. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nem kap a friss pipiből..."


Én sem?

2013. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kinyitott a KFC? :D:D
2013. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szeretnéd. Ronda vagyok és herpeszes.
2013. jún. 1. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy szeretnéd. Ronda vagyok és herpeszes."


Képet kérek :-P

2013. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!