Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a férfiakon olyan hely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a férfiakon olyan hely, amitől beindulnak? Pl: nőknél a nyak, hát csókolgatása. És honnan lehet tudni hogy ha egy férfi le akar feküdni egy nővel de visszafogja magát? Vannak ennek jelei?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Nem tudom, kinek holvan, de én nő vagyok és akárki akármit csinálhat a hátammal akkorsem indulok be.
2013. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az indít be legjobban egy férfit, ha a nö élvezi a kényesztetést.

p

2013. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem szóló igaz.

Fizikailag. A pasik megőrülnek ha a combjukat simogatod belülről, ha hason fekszik, akkor hátul és belül, de csak lassan és finoman, szigorúan kihagyva még a pénisz környékét is. És most lehet röhögni, de minden férfi érzékeny a mellére, persze nem ugyanúgy mint a nők, de ha körbecsókolod az oldalán, vagy a mellbimbóját, arra is reagálnak. Szeretik a fültöveknél a puszikat. De szigorúan csak az, a nyál csak taszítja őket.

2013. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok igazságot olvastam az előző válaszba, de hozzátenném mi férfiak se vagyunk kőből/fémből. Ha 1 nő elkezd felünk flörtölni akkor mi is ráhangolódunk a dologra. vagy netán ha már ismerjük a párunk erogén zónáit akkor azokat stimulálni(játszadozni velük/vele) Pl:ha 1 lány az én fülemet megnyalja én egyből beindulok...


20F

2017. máj. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!