Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem meg? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az exem jutott eszembe,hogy vajon neki is ez jar az eszebe hogy visszaszeretne kapni?O mas lanyal van..5 honapig voltunk egyutt dobott engem..azzal az indokkal hogy o nem felel meg nekem..tulajdonkeppen hibas voltam mert mikor egyutt voltunk nem lattam tisztan a dolgokat es rossz paszban voltam szinte mindig es szerintem o raunt erre es persze jott az uj csaj izgalmas semmit sem tud rola..rolam mindent tudott..sok mindent terveztunk..de en nem erzem ugy hogy csak en vagyok a hibas, mert o is hibas volt mert mikor en probaltam helyre hozni a kapcsolatunkat o mar kifele kacsingatot igy persze megsem probalta..pedig nagyon szerettem ot es tudom o is szeretet..nagyon..vele terveztem leelni az eletem es o is velem..de mar masal van massal boldog..bar nem tudom..nem beszelunk azt hiszi haragszom ra pedig nem..csak faj..de mar tulvagyok rajta sokszor hianyzik meg..sokszor gondolok ra..nem tudom hogy boldog e..sokszor szeretnem felkeresni,de nem merem..felek,hogy hulyenek nezz,mert azt mondtam felejtsen el es ezek utan felkeresnem?talan egy ev mulva..kivancsi vagyok ra..hogy mit erez?hogy mennyire boldog?hogy milyen a kapcsolata az uj lannyal?hogy mennyire bizzik benne?hogy mennyire erti meg az uj baratnoje?hogy mennyire foglalkozik vele? hogy szereti e annyira mint en valaha?hogy banja hogy eldobott?boldog vagyok nelkule,de hianyzik..megtanultam nelkule elni:) nem tudom mit kellene tennem hogy eloszlodjanak a ketelyek?hogy ne gondoljak ra?arra hogy mit erezhet?hogy ne beszelgessek vele kepzeletben..egykor a szemembe mondta hogy soha nem hagyel,hogy csak engem szeret,hogy csak en kellek es az faj hogy en ugyanezzel a szemmel latom azt,hogy o egy masik lannyal van!!

2013. jún. 1. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz, hidd el. Nem rég még én is azt mondtam annak, aki azt mondja: az idő segít, hogy hülye. De tényleg így van. Nyilván szereted még, fogod is valamilyen szinten, de majd enyhül. Elmúlik. Jön más, jön jobb. Aki ugyanúgy a szemedbe mondja majd, hogy szeret és örökké veled lesz. Aztán majd kiderül, de az biztos, hogy tanultál a dologból. Én legalábbis így voltam vele. Fel a fejjel! :)
2013. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzatenem hogy lassan 4 honapja vege..
2013. jún. 1. 22:31
 3/3 anonim válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni. Sajnos én is voltam hasonló helyzetben. Nézz valaki olyan után akit te is tudsz szeretni és ő is téged. Persze tudom,hogy ez nem ilyen könnyű,mert mint mondtam én is voltam ilyen helyzetben. Nekem a felejtésben a csoki-vásárlás-romantikus filmen való bőgés combo mindig segít :) hajrá! Szorítok,hogy sikerüljön könnyen tovább lépni!
2013. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!