Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? (kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Ő a legjobb fiú barátom, néha hülyülünk egymással, de nem durván. Viszont mostanság teljesen meghülyültem. Féltékeny vagyok, ha más lányokkal olyan, amilyen velem szokott lenni, ugyanakkor ha velem olyan akkor nem érzek semmi különösebbet. Ez nem szerelem, de akkor mi? Néha belegondolok, hogy milyen lenne vele járni, néha pedig hogy azt soha! Tudom, hülye vagyok, de egyre jobban összezavarodok vele kapcsolatban. Ez így nem lesz jó. Legalábbis nekem, neki erről nem kell tudnia.
2013. jún. 1. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus: Több mint barátság, kevesebb mint szerelem típus
2013. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy kezd kialakulni iránta egy komolyabb érzelem, csak ez még nem tudatosult benned.
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal.
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdesz szerintem bele szeretni, jelenleg nagyon kedveled és amit produkálsz és érzel az az irigység.(nem bántásból írom)

Sajnos ezt el kell fogadnod hogy barátkozik más lányokkal is.

23/F

2013. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeftBehind ***** válasza:
4. Nem irigység,inkább féltékenység.
2013. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen tényleg talán féltékenység is,

23%F

2013. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őszintén fogalmam sincs. Voltam már szerelmes és az nem ilyen érzés. Mondjuk azt kifelejtettem, hogy oviban "jártunk" és én utána 7 évig "szerettem". De így idősebb fejjel rájöttem, hogy nem szerelem volt. :) Viszont egyszer már voltam igazán szerelmes és akkor megremegett a lábam is ha megláttam azt a fiút. Most semmi ilyesmit nem érzek. :/
2013. jún. 1. 21:36
 8/8 anonim válasza:
szerintem ez olyan "se vele se nélküle"érzések..nekem is voltak...mi már nemszoktunk beszélgetni..de neked azt tudom javasolni hogy ha nem akarsz tőle semmit és tudod hogy ez nem szerelem akkor próbálj megint vagy úgy mint eddig csak simán a barátodként tekinteni rá mint egy haverra és ne foglalkozz vele hogy milyen lányokkal barátkozik még...ha pedig idővel télleg bejön majd akkor pedig mond el neki..;)..nemlehet belőle semmi baj ..ha télleg a barátod akkor megértii:D
2014. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!