Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó megoldás ebben az esetben? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Adott egy fiú,aki bosszúból fekszik le egy lánnyal.A lány beleszeret.Közben a fiú találkozik továbbra is a másik lánnyal.Az egyszeri lány nem tud a másikról,a másik lány tud az egyszeriről.Én vagyok akivel folyamatosan találkozgat.A A másik lány úgy tudja,hogy csak ő van,és rózsaszín köd van nála szerintem.Úgy veszem észre,hogy a fiú nem akar szólni neki.kérdésem az lenne,hogy szerintetek mit kellene tennem ebben az esetben?

2013. máj. 7. 16:39
 1/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Leemelni a kalapodat a csávó előtt.


De komolyan ő két hülye libát kefél, én egyet se :( Jó neki.

2013. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A srácnak megmondani,hogy addig nincs köztetek semmi, amíg le nem zárja ezt a dolgot!
2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítani a pasival neked. Mert egy idő után ez így már nem fog működni. Én is hasonlón estem át.
2013. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!