Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna haj-barna szem-kreol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna haj-barna szem-kreol bőr VS. Szőke haj-kék/zöld szem-világos bőr?

Figyelt kérdés
Srácok, kinek melyik vonzóbb? Tudom, hogy nem csak ezek a kombinációk léteznek, és az arc, alak is számít, de ezeket most tegyük félre, és a kérdésre koncentráljunk. :)
2013. jún. 2. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szőke haj-kék/zöld szem-világos bőr

F19

2013. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki szőkét fog írni, úgyhogy csak azért is barna:D

És tényleg szeretem a barnákat.

De ez így semmi, ha két lány közül kell választani nem ez fog dönteni. Inkább rakj fel egy képet magadról és a vetélytásadról;)

2013. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szőke haj, kék szem, világos bőr
2013. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én a 2. típus vagyok, és azért tettem fel a kérdést, mert én azt látom a környezetemben, hogy a déli típusú lányok sokkal kelendőbbek. Itt az oldalon is volt egy kérdés a közelmúltban, hogy mindenki limkelje be, hogy néz ki számára az álomnő, és nem emlékszem, hogy bárki is északi típusú lányokat linkelt volna be.

Ez nem azt jelenti, hogy most mindenki kezdjen el nekem nyalizni, hogy ő az olyan lányokat szereti, mint én! Csak kíváncsi vagyok, tényleg így van-e. És ha meg tudjátok indokolni a választásotokat, annak is örülnék.

2013. jún. 2. 10:33
 5/11 anonim ***** válasza:
A kreol az a fekete és fehér keveredése, így egyértelmű, hogy az utóbbi! Nem szeretem a fekákat! :/
2013. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Barna haj, kék szem, világos bőr. A barna haj+barna szem mindennek tetejében barna bőrrel iszonyatosan unalmas és gyakori.
2013. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
utálom a kreol bőrt, sajnos nekem is az van, de miné fehérebb akarok lenni középbarna hhajjal és a szép szürke szememmel. Igazi ritkaság <3
2013. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
A déli típusú lányoknál semmi nem unalmasabb. Komolyan, barna szem barna hajjal ráadásul kreol bőrrel? Mik vagyunk mi vademberek? a szép fehér bőr világos szemmel sokkal elegánsabb és nőiesebb. Nem vagyunk mi barbárok
2013. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos én is unalmas zöldesbarnaszemű, barna hajú kreol bőrű vagyok (sokan megállapították már, hogy sárga a bőrömO.o), utálom a bőröm, mert unalmas, és szerintem eléggé ci....-os. :C
2013. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
81%

Nekem is sötétebb tónusú bőröm van és tudjátok mit? Imádom, és a pasik is imádják. Sokkal szebb, mint a falfehér bőr. Ráadásul nem véletlenül ülnek ki nyáron az emberek napozni, nemde?

19/L

2013. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!