Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a baratom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a baratom hogy "minek mondjam hogy szeretlek ha nem. Gondolom komolyan" Ez mi?

Figyelt kérdés

Most ez mi?

2 honapja vagyunk egyutt es mondtam neki hogy alig mondja hogy szeret (pedig mondta egyszer ketszer nekem)

erre azt mondta hogy minek mondjam ha nem gondolom komolyan?

En majdnem elsirtam magam mert nem igy allitotta be eddig

Aztan azt mondta csak viccelt

Szakitsak vele??


2013. jún. 2. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogyne rögtön szakíts ma már mindenért szakítani kell istenem...
2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi a hülye ember... hihetetlen.


Sajnállak kérdező... talán egyszer normális életed lesz...

2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normalis valasz esetleg?!.
2013. jún. 2. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy állandóan nyaggattad, hogy mondja már és azért reagált rá ily módon.

Amúgy vannak olyan emberek, akik nem igazán dobálóznak ezzel a szóval, viszont belül érzik, nagyon is és ezt bizonyítják is, csak nem mondják vagy csak ritkán. És ez nem jelenti azt, hogy nem érzik, csak nem mondják.

Amúgy attól, hogy folyton mondja, még nem biztos, hogy úgy is érzi, nem? Akkor inkább ne mondogassa, csak érezd, hogy úgy van.

És ha ezért szakítani akarsz, akkor még nagyon sokat kell érned és tapasztalnod, hogy rájöjj, hogy miért is lehet igazán szakítani...

2013. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez kérlek a nyers Őszinteség volt amit annyira elvártok :) Legalább nézd a jó oldalát biztos nem ver át és nem hazudik hanem teljesen őszinte veled :)
2013. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább nem ver át, mint sokan mások. Ez kérem, egy őszinte válasz volt.
2013. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az jobb lett volna,hogyha hazudik?Hülye vagy,ha emiatt szakítasz.
2013. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy te szerelmes vagy valakibe az még nem jelenti azt hogy bumm rögtön a másikban is ki alakul ha elkezdtek járni. Sokszor megesik hogy az egyik fél mondogatja a másiknak hogy szeretlek míg a másik is egy idő után mondja már kínjában mert most erre mégis mi mást lehet mondani? Az hogy még most nem szerelmes nem jelenti azt hogy később se lesz az 2 hónap nem olyan eget rengető idő hagyd kialakulni ezért szakítani fölösleges
2013. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja persze ez igy mind szep es igaz lenne ha kb ket hete nem mondta volna azt hogy o nagyon szerelmes belem....
2013. jún. 2. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos csak fellángolás volt és azzal keverte össze. Most meg már nem meri bevallani, azért takarózik a "vicceltem" témával.

Vagy, lehet h az a fajta, aki csak nagyon romantikus hangulatában képes kimondani.

Vagy tényleg túl sokat nyaggattad és besokallt, mert nem romantikus fajta.

Az, h szeretünk együtt lenni, akivel járunk, még nem jelent szerelmet. Amerikában nem véletlenül nem divat mondogatni, csak hónapok után.


Sokat vársz 2 hónap után. Ne akaszkodj rá, hagyd, h ő udvaroljon neked. Nem kell emiatt dobni, de az esküvőt se tervezd. Viszont legalább őszinte.

De ez a vicceltem dolog engem arra enged következtetni, h ő sem tudja mit akar és beismerni sincs elég vér a pucájában. Vagy csak szexre hajtott, megkapta és már nem érdekli annyira, h elvarázsoljon.(A nők ágyába a szívükön keresztül vezet az út.)


Szóval számos oka lehet. Itt senki nem médium, ezt csak te tudod eldönteni.

2013. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!