Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mennyire gondolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire gondoljátok komolyan a szeretlek szót?

Figyelt kérdés
Könnyen kimondjátok, vagy csak akkor, ha tényleg így éreztek? És ez a szó számotokra egyben azt is jelenti hogy szerelmesek vagytok a lányba, vagy csak azt hogy nagyon kedvelitek?
2013. máj. 4. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Általában azt jelenti hogy dugni akarnak
2013. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én már rég nem mondtam senkinek, szóval nem tudok nyilatkozni


ha lenne kinek mondanom nyílván komolyan gondolnám :)

2013. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én csak általában annak mondom, akit tényleg szeretek. Szóval aki nálam ezt eléri az kényelembe helyezheti magát.:D
2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Tényleg komolyan gondolod? Csak azért mondaná többször nekem, mert meg akar kapni?


3. De szerelmes is vagy abba a lányba, akinek ezt mondod?

2013. máj. 4. 20:40
 5/20 anonim ***** válasza:

eddig csak rosszul sült el, ha kimondtam.


vagy az jött le belőle, hogy átlátszó a duma, vagy pedig az, hogy valahogy leépítettem vele a kapcsolatomat.


Mára már rájöttem a tapasztalatokból adódóan hogy soha többet ilyet nem mondok senkinek.

2013. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, igazából bármikor elsütöm ha hasznos
2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem kell szerelmesnek lenni csak azert hogy mondhassam.Amikor azt mondom a baratnomnek:Szeretlek,az azt jelenti hogy szeretem,de nem kell azt jelentenie,hogy szerelmes vagyok bele.
2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem komolyan mondtad az illető lánynak?
2013. máj. 4. 20:42
 9/20 A kérdező kommentje:
7. Igen, én is ettől féltem....:(
2013. máj. 4. 20:43
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez a legkomolyabb szó ami csak létezik!!! egy uj kapcsolatba ha már színte 110% hogy szeretem akkoris várok még vele. Szerintem sokat csak ugy mondják...még ha nem épp így van akkoris...
2013. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!